Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mennyire gyakori eset,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gyakori eset, hogy egy rajzfilmfigura miatt féltékeny valaki?

Figyelt kérdés
Tehát... Van egy ember, akinek van párja. Ez az ember beleszeret egy rajzfilmfigurába (aki ugye fiktív karakter, a valóságban nem is létezik), erre pedig emberünk párja féltékeny lesz, megcsalásként fogja fel, hiába egy fiktív karakterről van szó. Ez mennyire gyakori eset, hogy ilyen történik? :D

márc. 1. 19:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nagyon furcsa. Főleg, hogy megcsalásnak veszi
márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok válás van emiatt.
márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye 1 pár
márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azta!
márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gyakori, de ha van, akkor az biztosan klinikai eset!
márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyenek szaporodnak szerteszét.
márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, hogy neki is lehet egy rajzfilm szeretője.


ÁÁÁÁÁÁ remélem csak poén és nem tartunk itt, hogy ilyen elborult emberek legyenek.

márc. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint egy ismerősöm felesége féltékeny volt a Simsben lévő karaktere feleségére. El kellett válnia, megcsinálnia a feleségét és azzal kellett összeházasodni. Szerintem pszichikai eset
márc. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

((A másik fél))

De imádom, hogy full valótlan az egész :)


A kérdés feltevője arra sem volt képes, hogy felfogja mi a probléma :D


Szerintem az, hogy egy kapcsolatot TELJESEN elhanyagolja az egyik fél, ráadásul ezt többszöri figyelmeztetés és kérési sorozatok után is teszi, csak azért, mert egy ilyen kis figurát többre tart mint engem, az azért vicces. Engem olyan nagyon nem érdekelne, hogyha megtetszik neki egy karakter vagy bármi, de elvárom, hogy engem, valódi önmagam helyezzen előtérbe, nem pedig BETEGESEN lealacsonyítson egy karakterhez képest.

Az meghogy féltékenynek nyilvánítasz meg pláne vicc, sokmindent elengedtem már neked szerintem, amire nyugodtan lehettem volna féltékeny. Csak most kellett volna átlátnod, hogy mit csinálsz.

Ráadásul még tudtom nélkül ki is rakod a netre úgy, hogy ki is van szinezve. Gratulálni tudok :)

márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!