Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » BDSM-ben dominánsként volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

BDSM-ben dominánsként volt már, hogy alárendelődtetek a partnereteknek a kedvéért?

Figyelt kérdés

olyanról hallottam már, hogy a sub fél domináns lett a párja kedvéért, de ilyen fordítva is történik? mondjuk a kedvéért hagyod, hogy ugyanazokat, vagy hasonlókat megcsinálja neled, mint amiket te csináltál neki, vagy akár a kérésedre új dolgokat, de úgy, hogy te voltál a sub.


ha volt, akkor milyen volt? hogyan élted meg? ha nem volt, akkor miért nem volt?


ha nem nagy kérés azt is odaírjátok, hogy nők vagy férfiak vagytok-e?



#csere #dominancia #partner #BDSM #alárendelődik
márc. 3. 11:01
A kérdező szavazást indított:
nem volt, nem tudom elképzelni (férfi vagyok)
nem volt, nem tudom elképzelni (nő vagyok)
simán el tudom képzelni, akár volt is (férfi vagyok)
simán el tudom képzelni, akár volt is (nő vagyok)
17 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

bocsi az elírásért

*neked

márc. 3. 11:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Hogy miért, az egyszerű. Azért vagyok én a domináns fél, mert nem izgat az, hogy alárendelt legyek. És ebből nem engedek a párom kedvéért sem (bár ő sem vágyik a szerepcserére).

Nő vagyok.

márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Léteznek switch emberek, bár annyira talán nem gyakori
márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt.

El tudom képzelni.

márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik.

Dominanskent nem fogom magam alarendelni.

Ha swich vagy, az más eset.

márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*switch
márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó de ha a párodok mondjuk inkább sub de enyhén switch és néha szeretne ő dominálni, akkor se?
márc. 4. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7

Ez tőled függ, ha te úgy érzed, hogy kipróbálnád, akkor hajrá. Ha egyáltalán nem tudsz azonosolni a szub szereppel, akkor valószínűleg nem lesz jó élmény

márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem szubként esett meg, hogy a magát dominánsnak tartó lányka túl határozatlan volt, ezért âtvettem az irányítást. Kedvet is kaptam hozzá, így derült ki számomra, hogy inkább switch vagyok, persze csak szub partnerrel szemben jön elő a domináns énem.

A dolog akkor működhet nâlatok, ha te is élvezed az alárendelt szerepet. Ha nem, esetleg bevonhattok egy szub lányt, te pedig domináns maradsz.

márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem a partner kedvéért, de egyszer elmentem egy fizetős dominához, kiváncsiságból. jól helyrerakott, élveztem is, de rendes párkapcsolatban nem tudnám felvenni a szubmisszív szerepet.
márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!