Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik szépek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik szépek és csinosak, van párjuk mégis kedvesek, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Mosolygósak, néha zavarbaejtően kedvesek férfiakkal. Azért mert egónövelés ha azt látja/érzi hogy epekednek utána?

márc. 5. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy van pasim, már nem lehetek kedves senkivel? 😆
márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyes nők szeretik húzni a férfiak agyát, igen. Másoknak nincs semmi hátsó szándékuk, ilyen a természetük.
márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem általában nem önmaguktól kedvesek, hanem olyan képet akarnak alakítani magukról, hogy mindenki odalegyen értük. Hiszen csomószor kibeszél másokat, megjegyzéseket tesz 3. félről
márc. 5. 11:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, te konkrétan egy emberről beszélsz és nem általánosságban.

Van erre is példa persze.

márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Egónövelés stb, egy biztos, az ilyen nőknél nincs valami rendben.
márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert kedves a természetem, legyek bunkó? Nem értem..
márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A flörtöt meg a szociális, nyitott magatartást szerintem meg lehet különböztetni egymástól. Attól, hogy valaki erre nem képes, személyesnek vesz mindent és ennyitől epekedni kezd, attól nem hinném hogy a nőknek be kéne savanyodnia. Aki kedves volt eddig, az azután is kedves lesz, hogy párkapcsolata van. Csúnya lenne, ha ezért fapofát vágna egésznap és teljes közönyt közvetítene mindenki felé. De egyébként miért is epekedik bárki olyasvalaki után, akinek párkapcsolata van?
márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most már az is probléma, ha kedves vagyok valakivel? Te jó ég, az nem az én hibám, ha valaki ilyen semmiségbe is többet szeretne látni.
márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedvesség alatt mit értesz? Flörtöl veled, vagy mi? Fogalmazz már érthetően. Máskor meg az a bajotok, hogy flegmák, meg bunkókcsak szólok, ha valakinek van párja, nem kell más férfiakkal bunkónak lennie.

Az eszem megáll.

márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Ogen igazad van, az se jó ha flegma, de már kezdem érteni miért azok. Hogy ne legyen félreértés
márc. 5. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!