Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fájhat a szex, ha már egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat a szex, ha már egyszer elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jelenleg kapcsolatban vagyok, talán ez az első komoly kapcsolatom. Fél éve vagyunk együtt, kezdem azt érezni, itt az ideje lefeküdnöm vele, mert már mindketten akarjuk.

Csakhogy. Nekem eddig rövid kapcsolataim voltak, és a legutolsó, ami már 1 éve volt, eléggé csalódásként érintett. Vele vesztettem el a szüzességem, de nagyon megbántam, mert erőszakos volt és fájt, nemsokkal utána dobott is, tehát csúnyán ki lettem használva. Tudom, szégyen, de nem tehetek róla, könnyen leszek szerelmes.

A mostani kapcsolatom viszont mennyei, annyira szeretjük egymást, sokkal másabbnak érzem mint az eddigieket.

Na most, ugyebár az előző elvette a szüzességem elméletben, de gyakorlatban nem tudom, mennyire volt ez hatásos, pláne 1 év kihagyás után. Fájhat, illetve vérezhet-e a jelenlegi barátommal? Vagy elég ezt egyszer elviselni és nem számít, hogy 1 éve nem szexeltem?

Köszönöm a válaszokat előre is!



márc. 5. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"tudom szégyen" nem, nem az.

Ha odafigyel rád nem igazán fájhat, ha valami esetleg nem esik jól akkor szólj neki, vagy mond el, hogy mi esne jól(ha nem tudod fedezzétek fel együtt)

márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár akkor is, ha már kétszer is elvesztetted.
márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

A szűzhártya nem nő vissza

Durva volt a barátod vagy rossz volt a szituáció a szexhez de mégis megtörtént

Kéne egy kis előjáték szex előtt vagy síkosító de ha jó az előjáték vagy ha be van a nő indulva alapban akkor az sem kell

Mindegy most ettől nem kell, hogy egy életre elmenjen a kedved a szextől lehetnek még nagyon jó menetek életed során de szexelni is meg kell tanulni

Nem kell hozzá diplomai végzettség

Az anális szexet nem feltétlen bírja minden nő meg a szájba élvezést a férfi részéről például

márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm nagyon szűk, szóval neki minden egyes alkalom fájna, ha nem lazítanám el eléggé.
márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

"Tudom, szégyen, de nem tehetek róla, könnyen leszek szerelmes."

Nem szégyen, de a tetteidért te vagy a felelős. Nem tehet más arról, ha te az érzelmeid szerint cselekszel impulzívan.

márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
A szüzességtől függetlenül is fájhat, ha nem vagy eléggé felizgulva és/vagy nem tudod magad elengedni. Vérezni nem fog. Haladjatok lassan, legyen megfelelő előjáték és csak akkor menj bele, ha tényleg akarod és készen vagy rá.
márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
65%

4 minden nő nagyon szűk ha nincs beindítva

Tágul ott a nő csak fel kell izgatni, hogy nedvesedjen meg ugye nem beverni a pélót egyből mint a százas szöget és akkor nincs gond

Nekem az átlagtól vastagabb a péniszem és néha még az én nőm is úgy kitágult mert úgy beindult szex közben, hogy éreztem, hogy már jóval jobban ki van tágulva mint kellene

Ha egy kisbaba feje kifér a vaginán akkor még egy nagyobb méretű pénisz is símán bemegy nincs ott ezzel gond, láttam én akkora péniszeket mostanában, hogy szörnyülködtem de a lányoknak azoknak aztán nagyon bejön bár némelyik már nem tud vele mit kezdeni

márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 "4 minden nő nagyon szűk ha nincs beindítva" - Nem feltétlen. Például valakinek kevesebb kellemetlenséggel jár a nőgyógyász, mert alapból tágabb.


"Ha egy kisbaba feje kifér a vaginán akkor még egy nagyobb méretű pénisz is símán bemegy" - Ez egy óriási tévedés. A kisbaba feje azután fér ki, hogy milliónyi speciális hormon működésbe lép.

márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

8 A vagina egy apró körgyűrű ha azt maximálisan széthúzod, hasonló felépítés mint a végbél záróizma csak annál jóval kisebb és jóval szűkebb

A nők legtöbbjét be kell indítani szex előtt, bár helyzetfüggő ha a nő magától is beindul (bár ma már talán térden kéne állni és ugatni vagy nemtudom, hogy egyáltalán rádnézzen egy is) és akkor mehet a menet

Egyébként ha akarja minden nő be tud rakni akármilyen péniszt (vagyis nem akármilyet mert valamelyik nap láttam akkorát mint egy konkrét fatörzs de azért csak bement az is) csak ők ezt nem feltétlen élvezik ha nincsenek benedvesedve és beindulva

Persze vannak nők akik az átlagnál kanosabbbak nekik nem feltétlen van szükségük előzetes pettingre

Lásd a prostikat akiknek ugye ez a munkájuk aztán nem feltétlen van kedve ott mindegyiknek napi 10 fickóval döngetni ráadásul néha olyanokkal akik olyanok mint egy görény de mégis megteszik a könnyű pénz miatt


A kisbaba fejéről annyit, hogy én nem nagyon láttam még nőt aki ne üvöltött volna szülés alatt nyilván nem lehet kellemes a dolog de én férfi vagyok úgyhogy én nem tudom milyen érzés lehet szülni

márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze simàn fàjhat a behatolás akkor is ha màr nem vagy szűz csak szűkebb és nincs meg a megfelelő nedvesség. Volt barátnőm akinek én màr sokadig pasija voltam és mégis néha óvatosan kellett meg annyira be volt szűkülve mint ha szűz lett volna.
márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!