Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző hogy a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző hogy a csaj otthagy szex után?

Figyelt kérdés
Tehát randi vagy épp kalandozások, a csaj élvezkedik. Aztán lazán elköszön és nem keres többet.

márc. 17. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt. Felöltözött az éjszaka közepén, azt mondta, viszlát, talán még látjuk egymást és jobbra el. Nagy szerelem lett belőle, 3 évig jártunk.
márc. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is mind2 nemből.

Nekem is volt olyan találkám amiből az első után nem lett több, mert passzoltunk, vagy nem olyan jól sültek el a dolgok, megesik.

márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan ahol úgy tűnt tökre élvezi, nekem is nagyon jó volt, és hát mért mentünk volna 3 menetet meg aludt volna velem ha rossz lett volna? Aztán másnap reggel mint akit kicseréltek, tök sietős lett neki, "majd beszélünk" azóta se láttam, még le is tiltott, pedig eszembe se lett volna zaklatni, van ilyen hogy egyéjszakás, csakhát mégse erre számítottam.
márc. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mantis religiosa ***** válasza:
58%
Ilyenkor általában Magukkal van bajuk, nem Velünk férfiakkal.
márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább a pasikra jellemző,megvan a lány aztán egy strigula.
márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
76%
Megesik. Itteni strigulagyűjtő csajjal is volt màr dolgom.
márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen alkalmam. Igazából ott sokat ittam és miután kijózanodtam akkor elmentem és nem kerestem többet a palit
márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!