Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik használnak fleshlightot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik használnak fleshlightot, melyiket ajánlanátok, melyik jött be a legjobban?

Figyelt kérdés

Melyik áll legközelebb érzésre az igazihoz? (Tudom, hogy az igazit nem adja vissza teljesen semmi, van barátnőm, csak hosszabb időre távol lesz)

Pink Lady, Ice Lady, Tracy's Dog, ezekre mondják, hogy nagyon jók.

Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



márc. 17. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azt hallottam a lotus betétes adja vissza legjobban az igazi puncit. nekem flight van, azt imádom. :D
márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használtam már több féle Fleshlightot, de az Ice Lady volt a legütősebb.
márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olyat vennék ami a legjobban hasonlít az igazihoz, hanem inkább olyat ami a legintenzívebb élményt adja. Nekem Vortex van, ami nem tartozik a legintezívebbek közé, de ez is sokkal jobb mint az igazi. Mármint úgy sokkal jobb, hogy gyorsabb és intenzívebb orgazmust okoz.
márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima Original Fleshlight puncim van, imádom, csodálatosan jó!
máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó is tud lenni egy Fleshlight...mindig alig várom, hogy használjam.
máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!