Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyit vártok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit vártok, küzdötök egy egy/pár éjszakás kalandért?

Figyelt kérdés
Meddig vagytok hajlandóak? Mitől függ, hogy meddig?

márc. 19. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Mármint az első találka előtt, vagy pontosan mire gondolsz?


Én sajnos túl sok időt pazaroltam el olyanokra akik utólag nagyon nem érdemelték meg. Viszont, ha nem csak várok a szexre, hanem van egy jó társaságom akár online, az is megérő tud lenni.

Én nem küzdök senkiért, ez nem a középkor. Ha látom valakiben a hajlandóságot és valóban izgalmas partner, akkor képes vagyok rá várni, de csak megfelelő fenntartott kapcsolat esetén.


Ha tudunk jókat dumálni, láthatok róla dolgokat, akkor hetek-hónapok is akár, de jobb minél előbb.

Viszont, ha valaki 1-2 hetente pár szóra bejelentkezik, az első jobb alkalomnál cserélem is.


31F

márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a partnertől függ, és ezt már az elején lehet érezni hogy ennyire komoly. A túl gyors se jó ert az könnyűvérű. de heteket se. Maximum 1-3 hét. Nálam a komolyság jele, amikor átváltunk írogatásról, telefonbeszélgetésre. Az a lány, aki ezt vállalja, ott már nagyobb az esély hogy lesz is valami. Most sok lánynál felmerül a kérdés hogy ez a pasi hülye, már mint én. Hogy megadom a telefonszámom? Nem nem! Gmail chat telefon funkció és ennyi.
márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Èn max 2 hèt.


Règen rengeteget vártam feleslegesen. 1000x jobb, ha megìrja a nő, hogy bocs nem tetszel. Vagy màssal randizom.


Ilyenkor rosszul esik max 2 napig gondolok rà ès lezàrom.


Viszont mikor egy csaj hùzza az agyamat ès olyan jeleket küld, hogy benne van, de mèg sem ès nem őszinte ès ez màr hònapok òta megy akkor nagyon mèrges leszek ès mindig az volt a vège, hogy el küldtem a csajt az anyjàba.


Pont ezèrt ma màr nem vàrnèk 2 hètnèl tovàbb senkire.

márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Kb 1 napomba szokott telni, vagy pár órába :D
márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy két hét.
márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Várni egy dolog, természetes mindenre várni kell szinte az életben, de küzdeni semennyit, igen jól írták nem a középkorban vagyunk.

35f

márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem küzdök.


Várni, már azt sem nagyon...


35/F

márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez két dologtól függ mindenkinél:

a) Mennyire van kiéhezve, mennyire van más lehetősége (akinek sok van az nem vár az átlagosra hetekig, hanem továbblép arra ami hamarabb összejön).

b) Mennyire jön be neki az adott nő (ha nagyon akkor kitartóbb - max. addig is dug másokkal amíg összejön neki a kiszemelt).

márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
A nőtől függ. Van akit 6 éve fűzök. 1x volt eddig valami. Összesen 3x találkoztunk. Remélem még lesz...
márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt egy fiatal srác aki tarskeresőn talált meg, és konkrétan 3 napig nonstop fűzött 😂 (a kitartása megfogott 😊)

Végül beadtam a derekam és nem bántam meg 😊

Nagy volt a korkulonbség azért nem akartam

márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!