Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a "farok"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a "farok" szó a férfiak nemi szervének megnevezésekor? De hétköznapi használatban a többi szó is hasonlóan fura vagy erőltetett vagy durva (fasz, hímvessző, pénisz).

Figyelt kérdés

márc. 19. 14:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9


Nő vagyok.

márc. 19. 14:59
 12/26 A kérdező kommentje:

10


De hogyhogy nem használsz rá szót?


Szexről szóló beszélgetésben sem?

márc. 19. 15:01
 13/26 anonim ***** válasza:
Mi a fiúknak kicsinek úgy neveztük, hogy fütyi. Aztán, ahogy nőttek azt mondtam nekik, hogy amikor már elkezd szőrösödni és megnőni, onnantól már hívhatják faroknak, mert az azt jelenti, hogy már férfiak. Ezzel azt akartam megelőzni, hogy pöcsnek vagy fasznak hívják. Én is faroknak nevezem az enyémet. És egymás között is, ha szóba kerül így nevezem.
márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13


Köszönöm. Végre egy értelmes válasz.


Értelek, szóval neked nem furcsa a farok szó.


Nekem nagyon bántja a fülem. Igazából tök kíváncsi vagyok, hogy mikor kezdték el használni, hogyan terjedt el és miért nincs valami "szebb" szó rá.

márc. 19. 16:30
 15/26 anonim ***** válasza:

Fiúként én is úgy gondolom, hogy nincs olyan szép és izgató nevei mint a nőknek 🤷

A f*sz kárumkodáskor jó, és izgató tud lenni még szex közben. De akkor sem tetszik annyira mint a punci/pina.

A farok meg... kutyáknak is van. De valamivel jobb mint a f*sz. Csak nem izgató mint pl a punci/pina ://


Szóval ja, van még a "fallosz" de az sem izgató vagy szép.

Személyszerint nekem ezek tetszenek: fiúnál farok, vagy "ott lent". Lánynál: punci, pina, és ott lent.


Kíváncsi vagyok hogy gondolja egy csaj, ha te véletlenül az lennél.:)

márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Deakkor is fura, hogy a "punci" olyan aranyos, normális, bárki által bármikor használható szó. A "farok" meg... brrrr. Ráadásul mindenféle állatnak van farka, jellemzően a végbélnyílás felett."


Azért én nem így gondolom. Na jó az igaz hogy a punci szebb izgató stb, De szerintem egyáltalán nem bármikor bárhol használatos szó. Szerintem túl intim és szexualizált.

A farok meg szerintem elég jó. Képzeld el hogy a szerelmeddel használod :D kicsit izgató tud lenni. És egyszerre aranyosabb. Nem úgy mint a f*sz és a pénisz

márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Csak nem izgató mint pl a..."

Bocsi, kicsit ellentmondásos voltam magammal 😅😅

Ez valahogy félre ment. Szóval szerintem izgató tud lenni

(Előző két választ írtam)

márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
Nincsennek szavaink, kifejezéseink, mert a szex évszázadok óta tabú, a hülye vallásunk, kulturánk miatt.
márc. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb szó a f@sz. Ez egy ősmagyar szó, csak később vált vulgárissá. Ahol a f@sz kimondása kellemetlen ott végülis jó alternatíva a farok. A péniszt is sokan használják de az szerintem túl orvosi kifejezés köznyelvben. A kuki, fütyi az meg inkább kisgyerek korban használatos.
márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Vagy az infantilis gyerekes szavak punci, fütyi, vagy az orvosi szakkifejezések vagina, pénisz, vagy pedig a vulgáris kifejezések vannak. És ezek egyike sem jó általános beszélgetésre. A fütyi nevetséges, a pénisz fura erőltetett, a fasz pedig durva. Nincsennek normális szavaink a szex tabusítása miatt.
márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!