Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennél,ha az ismerkedéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél,ha az ismerkedéskor kiderülne,hogy csak 3 darab covid oltással engedné a szexet?

Figyelt kérdés

márc. 24. 09:49
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

#40

A Fidesz nem létezik!

márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
70%
Ha van olyan hülye aki ezzel foglalkozik az megérdemelné h egyedül maradjon élete végéig.
márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

"csak 3 darab covid oltással engedné a szexet"


Mondanám neki, hogy rövidre is zárhatjuk az ismerkedést, mert én meg nem szexelek olyannal, aki nem hoz arról igazolást, hogy nem kapott egyetlen mRNS oltást sem.


(Amúgy nincs semmi ilyen kikötésem, de hadd érezze magát ő is diszkriminálva.)


Amúgy olyannal, akinek az én korosztályomban annyira annyira legyengült immunrendszere van, vagy egy átlagos immunrendszerrel még 2024-ben ennyire tart a Covid-tól, amikor az orvosok szerint már egy "mezei" influenzának is komolyabb tünetei vannak, egészen biztosan nem egymást keressük.

márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Én nem húznám a szám, mert én megkaptam mind a hármat.


De így 4 évvel a covid után már nulla relevanciája van a dolognak, azt remélem mindenki tudja.

márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Van oltásom, de covid ellen nincs. Nem vagyok vírustagadó, egyéb okokból nem kaptam egyet sem covid ellen. Szóval ha ennyire lényeges neki, akkor ott lenne a vége.
ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
55%
Elküldeném melegebb éghajlatra. Az ilyen agymosott fanatikus lény nem az én célcsoportom.
ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
100%
Valahonnan szereznék 3 darabot, beadnám neki és egyből le is varrnám a πcsába.
ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!