Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi kaland megengedett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kaland megengedett a férfiak felfogásában, amitől egy nő még nem válik "ribizlivé"? Sokszor olvastam, hogy "szexre jó, de kapcsolatra nem kell egy rongy". Mitől függ ez?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt senkivel semmi, mert soha nem lettem szerelmes senkibe, és belém sem. Azonban libidóm nekem is van, és már csinálnám, ezért akaratlanul is időnként arrafelé kanyarodnak a gondolataim, hogy ha mégis megtenném valakivel, aztán mit tudom én, rákapnék a szexre, úgymond mennyi az elfogadott. Erre van külön szám? Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra, mert annyiszor ötleteltem ezen és fogalmam sincs. Valamikor szembe jött velem, hogy egy nő egyszerre volt négy férfival, csupán egyszer, és külön is volt néhány partnere, beleszámítva a kapcsolatait. Erre sokan lehurrogták, hogy ilyen rongy nekik nem kéne. A másik nemnél ilyet nem tapasztalok, lehetnek együtt száz nővel, külön is, egyszerre is, megtörtént és kész, nem lesz rosszabb. De ha egy nő élvezné ilyen szinten az életet, az elítélendő.


Tehát igazán szeretném megismerni, hogy mégis milyen szabályok vonatkoznak erre.


márc. 25. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs szám
márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Max 1 alkalom, amire még azt mondom elfogadható.
márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nőkben is lenne félsz ha tudnák, hogy a pasijuk sokat csajozott.


Ha el tudnám hinni a csajnak, hogy csak engem akar akkor valószínűleg túl tudnám magam tenni extrém számokon is. Ha ez nincs meg akkor már ilyen 5-10 pasitól is tudnám nagyon rosszul érezni magam.

márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz kevesebb egy nő attól, hogy esetlegesen sok partnere volt.
márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem minden férfi csak szexet akar, viszont nem minden nő képes ennél többet adni.
márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem a számtól függ és elítélni pedig csak a irigyek szokták akiknek a legnagyobb baja az, hogy ő velük nem fekszik le egy nő sem.
márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nincs erre szabály, és kőbevésve sincs sehol, hogy kinek miszerint kell viselkednie szexuálisan. Én szoktam többes bulikat is csinálni. De azoka lányok más kategória. Kettős érzés. Mert ha már volt több pasival egyszerre, kipróbálta, hát kipróbálta. De akinek ez a "mindene, ettől lesz boldog, az nem az én nő ideálom. Egyszer egyszer belefér, mondjuk 3 pasival, ritkán többel, ha érted. Lényeg, hogy ne büszkélkedj ezzel, ert magad alacsonyítod le, értelmileg, és érzelmileg.
márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
dező, én talán egyszer ha megkérdezném, ha ismerkednénk, hogy hány pasival voltál, de nem érdekelne , tehát nincs jó, vagy rossz szám.. Az érdekelne, hogy ha komoly kapcsolatban lennénk, hogy hozzám hűséges vagy-e..
márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen objektív szám nincs rá, egyénfüggő. Van aki már attól lábrázást kap ha a nője nem szűz, másnak az sem gond ha előtte 50 pasival volt már (sőt még olyan is van akinek ez pozitívum a szemében - mert legalább tapasztalt és a pasinak is nagyon sok partnere volt).

Egy szabály van csak: aki sokallja a korábbi partnereid számát azzal nem egymást keresitek!

márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!