Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Könnyűvérű az ilyen nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérű az ilyen nő?

Figyelt kérdés

Mint gondolsz egy olyan nőröl aki még 25+ évesen is szűz de annyira vágyik már a szexre, hogy talán már az első randin sem bánná ha történne valami?

A nő én vagyok és csak az tart vissza, hogy félek ez miatt könnyűvérűnek fog majd tartani és nem is akar majd többet mert egyből oda adtam magam...



márc. 27. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Szimplán hülye vagy...

22L

márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Az a bajod, hogy túl sokat agyalsz és túl keveset farkalsz.

Mi tart vissza, hogy szexelj? Az elsőt egy tartós párkapcsolatban szeretnéd? H25 éves korodig nem volt még ilyen, vagy eddig miért nem?

Amúgy feleségemmel első randin dugtunk.

márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Elég ellentmondásos a leirásod. 25 éves koráig lepattintotta a jelentkezöket, de most az elsö kapualjba berántaná az 5 perce megismert himnemüt. Hihetö, nagyon!
márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy könnyűvérű, mondjuk, én nem a huszas korosztályhoz tartozok, de nekem jobban bejön az őszinteség..
márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán voltam megelégedve a testemmel, volt egy nagy hasi műtétem ami után komplikációk voltak és maga a seb nagyon csúnya volt évekig. Szerencsére helyre hozták és mostmár jól érzem magam de van még egy kis félelem bennem, hogyha levetkőzöm majd nem tetszem neki stb...
márc. 27. 11:01
 6/15 A kérdező kommentje:
Privátot kérlek ne írjatok nem ismerkedni szeretnék itt!
márc. 27. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha belemennél mindenbe az lenne a könnyűvérű jelző inkább. Azt gondolom csak tele vagy vágyakkal
márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség! Nem részletezem, azt már leírták elöttem.
márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Korához képest naív. De majd később bánni fogja
márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 3 hosszabb kapcsolatom volt. Az első 10 évig tartott, és a második randin szexeltünk. Leszólítottam az utcán, kiderítettem, hogy aznap este hol bulizik, ott együtt buliztunk, táncoltunk, számcsere és a talin szex. A második kapcsolatom régebbi ismeretségből fakadt. A harmadik komoly kapcsolatomból házasság lett. A feleségemmel is a második találkozáskor volt már szex.
márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!