Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Terhesség lenne?9napja késik

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség lenne?9napja késik

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésel fordulok hozzatok hogy Máricus elején voltam együtt a barátommal ovu előtt 2 nappal aztán megint voltam vele 8-dikan es 11-diken is megszakítasos védekezéssel nem jó ötlet volt már most tudom es nagyon sokat idegeskedek miatt mensimet 26-dikara vártam de nem jött meg csak az első nap volt egy nagyon kicsi barnas folyasom a wc papíron de azóta semmi így most 9 napja késik folyasom van annyi hogy zöld hol nagy mennyiség hogy kicsi terhesség lehet vagy túl stresszeltem?

#menstruáció #terhesség #fertőzés #várandósság #9napja kesik #21-23 napra szokott meg jönni
ápr. 3. 11:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy hisztizek én csak szimplán normálisan kérdeztem és tudom hogy felelőtlen voltam mivel nem szeretnek mert korábban már voltam az és el vetéltem és nem nagyon vagyok meg túl rajta!

De nyilván jobb a másik felet önbíráskodni

ápr. 3. 12:20
 12/18 anonim ***** válasza:

" nyilván jobb a másik felet önbíráskodni"


Ez a mondat értelmetlen. Ki kellene járni legalabb a nyolc általánost mielőtt ide írkalsz (és mielőtt szétrakod a lábad), vagy pedig ha kapsz tanácsot értelmes embertől, inkább köszönd meg!

ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ja iskola határozza meg azt hogy ki mikor fekszik össze valakivel?

Középiskolám van ez az egyik!

A másik mit koszonjek meg? Azt hogy minden második tanács csak arról szól hogy milyen felelőtlen voltam? Én ezt tudom nagyon jól csak szimplán egy kérdést tettem fel🤷🏻‍♀️de azért Koszonom a jó tanácsokat!

ápr. 3. 12:31
 14/18 anonim ***** válasza:

"olyasom van annyi hogy zöld hol nagy mennyiség hogy kicsi"


Ezzel szerintem mielőbb fordulj orvoshoz, mivel valami fertőzésre utal.

ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Persze már be vagyok jelentkezve nőgyógyászhoz,es az miatt késhet esetleg?
ápr. 3. 15:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe elugranék a gyógyszertárba most és vennek olyan tesztet, amit nem fontos feggel megcsinálni,lehet bármikor. Nem hagyna nyugodni. Majd írj, hogy mi volt.
ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A menstruációs késést nagyon sokminden befolyásolhatja, pláne ha rendszertelen, ennyi késés ellenére sem feltétlenül a terhesség miatt, de valóban meg van rá az esély. Amiatt is késhet hogy szénné stresszeled magad ezen☝️. A megszakításos védekezést az ovuláció matekozásával nyugodtan el lehet felejteni, túl nagy a rizikó és simán teherbe eshetsz, nem érdemes spórolni a rendes védekezésen. Tapasztalatból beszélek. Volt egy barátnőm aki fogamzás gátló mellett esett teherbe úgy hogy még matekoztunk is, tuti ami tuti. Van hogy a fogamzás gátló sem elég önmagában, de ez azért tényleg ritka. Én javaslom neked hogy beszélj erről otthon a szüleiddel ha tudsz. Nem tudom milyen kapcsolatban vagy velük, de azt tudom hogy normális esetben nem tépik le a fejed, hanem támogatnak majd és elmondják mit lehet tenni, beszélhetsz velük a félelmeidről, és segíteni fognak. Ők is voltak ilyen helyzetben, vagy hasonlóban, ha bele gondolsz, te is a világra jöttél valahogy. Fognak tudni segíteni. És neked is hatalmas megkönnyebbülés lesz ha beszélsz velük. Ha valamilyen oknál fogva ők nem opciók, akkor is érdemes egy felnőtthöz fordulni ha van valaki akiben megbízol. A lényeg hogy beszél erről valakivel. Felelőtlen voltál és elkövettél egy hibát, de emberből vagy, és még csak nem is vagy egyedül. Van megoldás és túl fogsz ezen esni. Mindig van megoldás, szívből remélem hogy megtalálod, akármi is történjék. Arra is van esély hogy nem lesz több egy nagy stressznél. Tudom hogy min mész keresztül, mert ezt én is átéltem egy lánnyal, szorítok neked🤞.
ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Örülök hogy vannak meg ilyen jó emberek akik megértenek❤️

Nagyon rosszul élem ezt meg de nyilván tudom hogy ez az én hibám mivel már nem vagyok gyerek 22/l

Tesztelek aztán ha az vagyok utána beszélek a szüleimmel Koszonom hogy írtál jól eset!🫶🏼

ápr. 3. 23:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!