Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen kezdtétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen kezdtétek szőrteleníteni magatokat intim területen?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy mikor elkezdett nőni akkor mennyi ideig hagytátok, vagy már elejétő kezdve borotválkoztok? 18/L

ápr. 3. 12:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Általános iskola vége felé már biztosan nekem is szőrös volt. Ennél pontosabban nem meléksze.

Szőrtelenítéssel sokáig én sem foglalkoztam, kimondottan nem zavart, csak úgy 18 éves koromtól. Sokszor nem szoktam teljesen lecsupálni, csak fazonra nyírom.

(Nem kérek privát üzenetet!)

ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
rengeteg kamasz lány van itt elvileg de melyik kamasz lány beszélget itt a szőréről? :DD 1 se valszeg.. lásd be ez hiteltelen
ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
nők ezeket intimbe elintézik és még rágondolni is undi.. legalábbis én így tudom
ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
12-es. Én pl. teljesen természetes dolognak tartom és mivel anoním, így nyugodtan lehet róla beszélni. Szerintem. Persze én sem beszélném meg mondjuk a baráti társaság minden tagjával vagy a szomszéddal, de itt miért ne.
ápr. 3. 16:17
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
14 éves koromban kezdtem.
ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
15-16 voltam mikor szőrteleníteni kezdtem.
ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
12 évesen kezdtem gyantáztatni. Úszni jártam, meg amúgy is zavart.
ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy abszolút jó kérdés
ápr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Először valamikor 16 évesen vágtam belőle ollóval, 18 évesen borotváltam le (2000-es évek legelje). A lányaim már az első szőrszálak megjelenésekor elkezdték 12-13 évesen. Szerintem ez teljesen egyéni döntés, nem szóltam bele.
ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%
az első csajom csak oldalt szedte le, sose borotválta le teljesen.. de sztem szexi volt.
ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!