Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire sok férfira és nőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sok férfira és nőre jellemző az, hogy itt éli ki azt a fajta perverziókat amit nem mer megélni a valóságban?

Figyelt kérdés
Könnyen találnák ezekre itt partnert? Ha van rá mód élőben is tevékenykednek vagy csak a net világa marad?

#Szexről írás #Fantázia megosztás #Erre keresés kizárólag
ápr. 3. 22:53
1 2 3
 21/28 NTBS ***** válasza:

Biztos előfordul.

De a többség csak szórakozik és rengeteget kamuzik.

ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
43%
Itt az emberek 99%-a retaldált és a legtöbb kérdés mögött ugyan az a pár tucat 40 éves szűz fickó áll. A maradék 1% fele valóban kellemetlen kérdésre szeretne választ kapni. A másik fele pedig itt keresgél sikertelenül. Az 1% második fele nemsokkal különbözik a 99%-tól.
ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
22# Nagyon komoly,nagyon kellemes választ adó jelenség vagy. Így gondoltam Én is, csak próbaltam megbizonyosodni arról, hogy jól látom e vagy Én vagyok az elmebajos és brokban élek, hogy ilyenek vannak? 😁
ápr. 24. 17:48
 24/28 anonim ***** válasza:
Írhatnának nekem is ezek a férfiak
ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 érdeklődő35 ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy korábban elég sok mindent kipróbáltam neten megismert lánnyal, tetszett, de mióta van párom már nem csinálok csinálunk bizonyos dolgokat. Hiányoznak is meg nem is, de ha úgy adódik jókat beszélgettem ezekkel kapcsolatban. Akár úgy is hogy a beszélgetőtárs keze nem elsősorban a billentyűzeten volt
ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan vágyam, amit ne mernék megélni a valóságban, de ezekre nem igazán akad partner (főleg nem itt). F
ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ohh 26#!
ápr. 25. 12:54
 28/28 anonim ***** válasza:

27--es

Szerintem ha valamit szeretnél és van lehetőséged, próbáld ki, legfeljebb azt mondod többet nem akarod. De félni kipróbálni? Aztán majd azon fogsz rágódni, mi lett volna ha.., de jó lett volna...

Csak megfelelő, megbízható partner kell hozzá, aki adott esetben akár segít is. Na ez az akit nehéz megtalálni. (26-os voltam)

ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!