Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért itt akarnak ismerkedni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt akarnak ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Miért jó itt ismerkedni ?

Fiú vagyok. Néha válaszolok itt kérdésekre amikre tudok. Van hogy még így is kapok attól 7-8 embertől privátot akik azt gondolták hogy lehet csaj vagyok. Ennek mi értelme van ?

Nekem a következő kérdéseim vannak:

1. Nem tudom ki ül a másik oldalon. Simán lehet hogy az aki Nagy Jázminnak mondja magát valójában a Kiss Pista és homokos. Csak keresett valami insta csajt aki napi 30-40 képet dob fel magáról és az ő képét küldi el. Vagy ma már AI-al lehet akár mezteleníteni nőt is. Tehát minden adott egy átveréshez.

(Funfact majd linkelek egy videót ahol egy magyar pali beszél arról hogy egy ideig egy szexchat oldalon dolgozott nőként. 1$/üzenet a pali meg 20 centet kapott érte)

2. Mitől jobb ez az oldal mint a Tinder, Badoo és egyébb más társkereső oldalak ahol több a felhasználó és könnyebben ki lehet szűrni a kamut is. Valamint látod a másikat.

3. Mennyivel jobb itt mint élőben ? Hétvégente azért lehet találni olyan helyet ahol azért összejárnak az emberek és ott lehet próbálkozni.


ápr. 4. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:
ápr. 4. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sokan félnek élőben ismerkedni vagy nem tudnak, vagy mindenhol próbálkoznak ha 100 ból 1 bejön már megérte úgy érzik
ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van olyan aki fél a csajoktól férfi létére ? 😑
ápr. 4. 15:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Magára az ismerkedésre gondoltam
ápr. 4. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy van, rengeteg
ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Írd oda, hogy férfi vagy. Ennyi.


Egyébként lehet itt, nincs azzal gond. Attól, hogy sok a gyökér és egyből valami perverz f_szsággal nyit, még lehet itt normálisan beszélgetni és ismerkedni, ha van a másik fél részéről is hajlandóság.

ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért ismerkedtek itt, mert csak akkor kérek/küldök képet, ha a beszélgetéssel elérünk egy szintre. Az általad felsorolt oldalakat azért nem használom, mert nem szeretném ha az arcképembe botlana egy rokonom, vagy ismerősöm.
ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg nem coming out-oltam, ezért biztonságosabbnak érzem ezen az oldalon az ismerkedést.
ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdés teljesen jogos. És ami számomra is a legfurcsább, mégis tud itt működni a dolog. Vagy 5-6 lánnyal volt valamilyen kavarás vagy szex innen, a mostani párom is innen van, és hármasra is találtunk már (valódi) nőt innen 2-t is. Természetesen akikkel találkoztam és szexeltem, valódi nők voltak, ráadásul szépek, csinosak is. Szóval nem kamuzós homárok. Azt persze nem tudom, hogy akikkel csak szóban közeledünk meg terveztünk talit, de aztán mégsem lett semmi az egészből, abból mennyi volt a pasi :)


Nekem is borzasztó meglepő tapasztalat, előzetesen én se hittem volna.

ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!