Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogyan viszonyultok a meztelen alváshoz, ha más is van a szobában?

Figyelt kérdés
Anyám barátnője eljött hozzánk pár hétre és jött vele valami rokon srác(16) is. Egy szobában kell aludnunk, de én mindig meztelenül alszom. Természetesen nem akarok tőle semmit de nem szívesen öltöznék fel emiatt alváshoz.18L

ápr. 5. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Miért kéne egy szobában aludnotok?
ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor ne öltözz fel. Ha jó nő vagy, sanszos, hogy a kiscsávó bepróbálkozik majd nálad, de minimum összerecskázza az ágyneműt miattad. Márha a kérdés nem kitaláció, igen életszerűtlen.
ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Hormonfűtött tini, vagy megdug, vagy kiveri rád. Gondolom ez nem zavar, ha nem akarsz miatta felöltözni, szóval aludj meztelenül nyugodtan.
ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha valakitől nem akarok semmit, akkor nem teszem elé magam az ágyon mesztelenül. Ilyen egyszerű.
ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Végül is én vagyok otthon, én ilyen helyzetben hű maradtam a szokásaimhoz. L.
ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1#2: Nincs több szoba ahol aludhatna.

#4: Nem akarom kitenni magam az ágyra meZtelenül, gondoltam valami megbeszélési javaslat fog érkezni a kérdésre, vagy ilyesmi.

ápr. 5. 18:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 akkor minek ment vele ha tudtátok hogy nincs hol aludnia ?
ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te mégiscsak akarsz valamit a kölyöktől. 😏
ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Van hol aludnia, csak nem külön szoba. Gondolom még nem volt mifelénk és most van rá lehetősége kicsit "világot látni".
ápr. 5. 18:53
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Megbeszélési javaslat? Hogyan képzelted el?


- Józsi, én meztelenül alszom mindig, most sem teszek kivételt, hogy itt vagy.


Ebben a pillanatban Józsi kukaca már tettrekész.


Amúgy meg ha bekukucskál éjjel a takaród alá, lefotózz, vagy ráránt, te leszel felháborodva és perverznek fogod gondolni, pedig semmibe nem került volna megelőzni ezt.

ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!