Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal srácok akiknek korán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok akiknek korán sikerült elveszteniük a szüzességüket! Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit jelent a fiatal?
ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16 év alatt
ápr. 16. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Suliban megdugtam és kész.
ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

15 évesen osztálykiránduláson


30/f

ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Az osztálytársaidnak hogy sikerült? Általában a "vezérbikák" dugnak legelőször, a vagány, tökös pasik.
ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Nyári táborban, nálam idősebb csajjal. Haverok voltunk - legalábbis addig azt hittem. Utolsó előtti napon rámmászott. Nagyon besz@rtam, előtte még nem is csókolóztam. Viszont nagyon jó élmeny volt, a csaj ügyesen vezetett rá mindenre. Ja, 15 voltam.
ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőm is 15 volt, én is. Nem voltak otthon a szülők. Az első alkalom egyébként nem sikerült vmi fényesen, de aztán belejöttünk
ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Hát egyszer sétáltam az erdőben, és eskü, hogy mikor elindultam, még megvolt… De mire hazaértem már se híre se hamva…
ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi ez a lepontozás cunami?
ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

13 voltam a barátnőm 14.

Most mit írjak, így alakult...

Smaci simi ölelés stb.

Szerencsétlenkedés volt az első de aztán belejöttünk.

ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!