Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Coomeet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a Coomeet oldalról?

Figyelt kérdés
Ez lett az új omegle. Valaki fizetett már elő az oldalra? Mi a véleménye? Megéri, ha online nőkkel akarsz maszturbálni? Valaki valami alternatív oldal?

ápr. 16. 20:22
 1/6 anonim válasza:
50%
omegle nem maszturbáló oldal. Amúgy ezt hol találtad?
ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez nem az uj omegle. ez teljesen más.

én is régota ismerem, de csak néha azért az ingyenes pár másodpercért megyek fel. ha meg van egyáltalán. nem tudom mennyit kell fizetni, de ha nem sokat és neked megéri akkor, akkor nyugodtan. de ha már prosti árat kérnek, akkor nem éri meg

ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Új vagy nem új, ugyanaz lesz a helyzet - pasikkal lesz tele meg melegekkel. Ugyan mi a szöszért regizennek rá nők mikor ha erre vágynának akkor bármelyik oldalon simán megtalálják?

Felesleges rá előfizetned, pénzlehúzás lesz.

ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Az omegle-re kerestem és az oldalán coomeet jött be.

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy milyen élményt nyújt, ha befizeted azt a 10 dollárt egy hónapra vagy 30-at hat fél évre. Hátha van valakinek tapasztalata..

ápr. 17. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:

3asnak

nem lesz teli pasikkal, mert a nőkért fizetsz. és a nőket azért fizetik a Coomeet oldalon, hogy nézzék a férfiakat.

szerintem 10 dollárért kiprobáhatod egy honapra, de aztán ne szokj rá mert nem jó. :)

ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam olyan véleményére, aki már próbálta
ápr. 17. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!