Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 10 évesen lehet már spermája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 évesen lehet már spermája az embernek?

Figyelt kérdés
Unokatesóm elvileg már 10 évesen maszturbált és elvileg jött is ki neki.(Ne kerdezzetek valahogy eljutottunk ide is)
ápr. 18. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki hogy mutassa meg neked.
ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De már nem annyi sőt már 2x annyi szóval ha most erre megkernem szerintem eléggé furán néznek rám 🤣
ápr. 18. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Előfordulhat
ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Simán lehet. Én is csináltam ennyi idősen, bár egyáltalán nem tudatosan, egyszerűen csak jó érzés volt. Aztán amikor először sikerült elmenni, akkor ha nem is sok, de pár csepp jött belőle. Meg is lepődtem eléggé, emlékszem. :D
ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem valoszinü, de nem kizárt. Azért ennyi idösen ha jön is valami az csak egy kevés elönedv szokott lenni. Szinte viztiszta, kissé nyulos állagu. A mennyiségi változás természetes.
ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Létezik. Fiúknál a serdülőkor akár már 9 éves kor körül elkezdődhet.
ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, ahogy nők esetében is van akinek már 11-12 évesen B kosaras melle van. A pubertáskor 10-12 éves kor környékén kezdődik a férfiaknál, van akinek jóval korábban, másnak meg később.
ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kell tudni h 10 eves gyereknek van e

Mar spermaja ?

ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as tudom elég furán jött ez csak beszéd közben felmerült bennem mert unokatesóm mondta hogy neki 10 évesen már volt.
ápr. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!