Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pisiltél már olyan helyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisiltél már olyan helyen, vagy szituációban, amit utólag nagyon szégyelsz?

Figyelt kérdés
Mi volt ez a helyzet?

ápr. 19. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Kifizettem 800-ft egy húgyozásért.
ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolom férfi vagy, nők inkább fizetnek érte szerintem.
ápr. 19. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem szégyellem. De ma már nem tenném meg. Részegen mentünk bulizni vagy 15-en és a 47-es villamoson ketten úgy pisiltünk, hogy nem fogtuk a farkunkat hanem hátráltunk és szándékosan úgy csináltuk, hogy mint az ökörhúgyozás olyan nyoma legyen. És mindenki annyira be volt rúgva, hogy ezt viccesnek találták. Rajtunk kívül egy-két idegen utazhatott csak.
ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és pisilőeszközzel buliból jövet egy random ház ajtaja elé a lábtörlőre. Virágcserépbe, üvegbe, ilyenek. :D Mondjuk nekem ezzel nincs bajom, ha kell, hát kell. Nem szégyenkezem.
ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson amikor erdőben túráztunk és nem vettem észre hogy csalán van ott.
ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én is fizettem érte de mintha a vesémet vették volna ki. Ha nő lennék akkor sem szívesen fizettem volna 800ft érte főleg a 16 évvel ezelőtti árakhoz képest

ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Haveroméknál elmentem wc-re és sajnos Mózes kettévàlasztotta a sugarat.Szégyellem magam emiatt hogy pont nàluk történt meg
ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Virágcserépbe ittasan 😎
ápr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nadrágomba 🤣
ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Hehe 😀 a nadrág nekem is megvolt.Meg ágyban is.

Azon kívül vonaton padlóra,havernál a csapba,liftbe stb.Sok hely és szitu volt.

ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!