Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feleségek! Ha az 50 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ha az 50 éves férjeteknél azt látnátok, akivel ritkán van szex, és nem is olyan mint régen, hogy egy baráti bulin a házi szauna avatóján, erősen izgalomba jön a szemben ülő nő látványára, hogy vennétek?

Figyelt kérdés
Bántana, vagy örülnétek, hogy alapvetően még képes lenne nagyon kemény lenni, ha kilépne a 30 éves rutinból? A szemben ülő nő valószínűleg nem véletlenül ülne úgy, hogy mindent látni lehet. Ezt hogyan vennétek?

#Potencia csökkenés #Új ingerek #Kilépés a megszokottból
ápr. 20. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
A nőt megtépném férjemet pedig felpofoznám.
ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleség velemenyevel ellentetben, en otthon szexi ruhában és beillatozva magamat visszahóditanám. Sok kellemetlenségtől szabadítanád meg magad!
ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Miért kellene a nőt megtépni??? Nem ülhet csak úgy be a szaunába?

Ugyanis a fő kérdésből kifelejtetted kérdező, hogy mindent megmutat. Az alábbi magyarázat szerint.


Amúgy nagyon elszomorodnék, ha ennek tanúja lennék.

ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Elgondolkodnék rajta, hogy mit rontottam el, hogy engem nem kíván.
ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Annak miért kéne örülnöm, hogy másra feláll, ezek szerint csak rám nem? Nem vagyok az a fajta, aki elhagyja magát, úgyhogy nem magamban keresném az okot. Ha megunt, ok, van ilyen, de akkor váljunk el. Nem gondolnom, hogy nekem ilyen megalázó helyzetben maradnom kéne. Biztos én is találnék olyat, akinek rám lenne kőkemény. Mindenki jobban jár.
ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Biztos, hogy nagyon rosszul esne nekem. Amúgy lehet, hogy a szauna melege segítette a véráramlását, emiatt állt fel igazából könnyen.


Még azért nem hagynám veszni a dolgot. Foglalnék egy wellnesst kettesben, ahol van privát szauna és megpróbálnám ugyanezt átélni vele. Lehet, hogy újraindulna a szexuális életetek.

ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azzal a válasszal érzek egyet, ahol inkább próbálkozna a feleség, hogy a kettejük kapcsolata szexuálisan javulhasson. Van olyan eset, amikor egészségügyi okok miatt nem javítható a helyzet. De ha nem ez áll fenn, akkor nekem furcsa, hogy inkább ne legyen semmi a jövőben, plusz sértődés, minthogy megpróbálni a szexuális életet felpezsdíteni, olyan módon, ahogyan mindkéttőnek jó.
ápr. 20. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elege lett abból, hogy te meg folyamatosan elutasítottad. Én is akkor kerestem mást, amikor a feleségemtől csak azt kaptam, hogy "most ne".
ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert mindig a feleségnek kell változni. Én a válaszomban leírtam, hogy nem vagyok az a fajta, aki elhagyja magát. Tehát magamon nem kell dolgoznom. Az is alap, hogy nem ott döbbenek rá, hogy masik nőre feláll, rám meg évek óta nem, igaz? Hisz idáig egy hosszú út vezet, és normális ember próbálkozik már az elején, ha kezd laposodni.

Amit leírtál, csak olyan esetben helytálló, ha asszonyka eddig elvarázsolva élt egy álomvilágban, és csak most jut eszébe, hogy talán ez így nem jó. De szerintem ez roppant ritka. A legtöbb nő, ha kívánja a párját, de az visszautasítja, azonnal pörögni kezd, hogy miért??

ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon az esetek 99%-ában a probléma az, hogy a férfi akarja, de a nő nem. Ezt persze a férfiaknak el kell fogadniuk, tűrniük kell, hogy a nő nem akarja. De ha fordítva van, akkor rögtön más a helyzet, akkor már a nőnek áll feljebb, akkor már rögtön kiakad, hogy miért nem áll fel rá. Mert a sok visszautasítás bizony tönkreszi a férfiban a dolgokat.
ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!