Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nő mivel tudja magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mivel tudja magát legközelebb éreztetni egy szexuális aktushoz?

Figyelt kérdés
Elég régóta nem volt szexben részem, hiányzik az érzés, de nincs partnerem.

ápr. 21. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindennel lehet csinálni nagyon sok féleképpen, rengeteg technika van...

Ha gondolod írj instát pmben s megbeszélhetjük.

ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
én már a kérdés nyelvtani részét sem értem...
ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez lenne a kérdésem csak én veled ellentétben srác vagyok.

Szintúgy hiányzik az érzés,a szex. Már jó ideje frusztrált, feszült vagyok a hosszantartó szexuális hiány miatt. Egyébként is nagy az étvágyam, de most akkora mint a ház. Félek, hogy belefogok ebbe őrülni, megfog emészteni lelkileg/mentálisan ez az egész. Nem tudom mitévő legyek:(


Valaki tudna adni valami tanácsot a személyes ismerkedésen kívül ami amúgyis nehéz nekem? Fiúk,akár lányok is írhatnak nyugodtan.


Ui.: Egyébként a #7-es válaszoló jól írja, különféle szexjátékokkal tudod "helyettesíteni" úgymond a szexet. Mással annyira nem.


20F

ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Karesz 82 ***** válasza:
Én is így vagyok,mint a 13-as válaszoló. Nekem is nagyon hiányzik a szex. Frusztrált vagyok a szexhiány miatt.
ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 Mióta nem volt benne részed?

Téged is megőrít a szex iránti vágy? Mentálisan is szétszed?


#13-as volnék:)

ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!