Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy "síelni akarsz"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Mit jelent hogy "síelni akarsz"?

Figyelt kérdés
Szálltam be egy kocsiba középre mindkét oldalon egy fiú ült és ezt kérdezte az egyik mikor ültem be én meg csak néztem hogy ez mit jelent, de azt mondták nem mondják inkább el
ápr. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor balrol jobbrol fogod a botot.
ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy úgy rángatod mindkettő cerkáját, mint a síbotot
ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 play1962 ***** válasza:
Ki hogy érti :)
ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:

"Három férfi síelni megy a hegyekbe. Mivel több napra tervezik a kiruccanást, bérelnek egy olcsó hegyi kalyibát. Otthonos meleg, viszont csak egy ágy van.


A fekvőhely elég nagynak tűnik, ezért úgy döntenek, hogy hárman alszanak benne.


Másnap felébrednek és megszólal a férfi, aki a bal oldalon aludt:


-Tegnap azt álmodtam, hogy életem legjobb, kézi örömszerzésében volt részem.


-Érdekes én is ugyanezt álmodtam!- mondja a jobb oldalon nyugvó úriember.


-Én pedig azt álmodtam, hogy lelkesen síelek.- szólal meg halkan a középen fekvő férfi."

ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 play1962 ***** válasza:
Jelenti azt is, hogy a középen elhelyezkedő fél a jobbról és ballról mellette lévő psik ágaskodó férfiasságával játszik.
ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!