Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt transz lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt transz lányok, akik szintén így érzik magukat?

Figyelt kérdés

Transz lány vagyok és 21 éves. 17 hónapja szedek ösztrogén és androgén blokkolókat.


Ami az beavatkozásokat illeti, szeretném végigcsinálni az egészet: FFS-t, BFS-t, mellnagyobbítást és SRS-t is szeretnék, de vannak aggályaim az SRS-szel kapcsolatban.


Sokan azt mondják, hogy nem hasonlítható egy igazi hüvelyhez, ami tényleg elriaszt az SRS-től, mivel őszintén félek, hogy ez még inkább diszfóriássá tenne, és mivel már most is vannak öngyilkossági hajlamaim , ezért megölném magam. Soha nem lesz képes magától nedvesedni és a csikló soha nem lesz olyan, mint egy biológiai nőé. Emellett nem lesz képes önmagát ''tisztítani'', és állandóan tágítanom kellene, ami szintén diszfóriát okozna, mivel a biológiai nőknek nem kell ezt megtenniük.


És ott van még az a tény, hogy soha nem lesz méhem, ami szintén szívás.


Úgy érzem, hogy soha nem leszek nő sem a cisz emberek szemében, sem a saját szememben.


ápr. 23. 16:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Hát biológiailag soha nem is leszel nő, akkor sem lennél az ha méhet ültetnének beléd és gyereket szülnél. Az Y kromoszóma mindig ott lesz benned.
ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Valaki nem hallott a Swyer Syndromáról és a de-la-Chapelle Syndromáról.


[link]


[link]

ápr. 23. 17:13
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont az a pláne és izgató szexuálisan, mikor egy krva jó testű, szép csajnak (hatalmas) fasza van, jó sok gcivel. De kinek mi.
ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nekem pici, de gondolkozom rajta, hogy megtartsam, mert én ilyen női nemiszervre hasonlító nyílást nem akarok.
ápr. 23. 17:17
 5/33 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne azt a "mű" valamit is elfogadni, az csak a valódi imitálása, ilyen szempontból teljesen mindegy, milyen müszered van.

Ha ugy érzed, hogy nő vagy egy férfi testben, akkor ne hagyd, hogy a külső jegyek határozzák meg, hogy minek érzed magad.

ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ezt nehezebben lehet kivitelezni mint mondhatni.
ápr. 23. 17:32
 7/33 anonim ***** válasza:

Kell hozzá támogató közeg.

"Úgy érzem, hogy soha nem leszek nő sem a cisz emberek szemében, sem a saját szememben." Nekik akarsz megfelelni vagy magadnak? Őket szard le, magadnak meg keresd azt a megoldast, ami szerinted a legjobb lenne.

Ha felsz az SRStől, már előre aggalyaid vannak, akkor ne ugorj bele. Keress masokat, gyujts tapasztalatot, gondolatokat. Sok transz nő nem fejezi be az atalakitast és sok ferfinek vagy nőnek tetszhet igy is.

ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen 7.
ápr. 23. 17:41
 9/33 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem írnám ki ide, ha nem gond.
ápr. 23. 17:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!