Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért számít perverznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít perverznek a meztelenség?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam a barátnőkkel (18-21 év) csajos hétvégén egy nyaralóban. Jacuzzi is volt, én bele akartam menni meztelenül. Nem csak viccből, komolyan kikapcsolódásnak. Odamentem törölközőben. Ekkor a többiek teljesen kiakadtak, le ne vegyem, mert akkor egy perverz magamutogató vagyok. Mindezt úgy, hogy koliban öltöztünk már egymás mellett.

Próbáltam poénosra venni, de nekem rohadtul rosszul esett és ahogy eltelt egy kis idő még kelletlenebbül érzem magam. Tényleg ennyire prűdek manapság az emberek vagy én vagyok gáz?

Ruha nélkül lenni miért akkora teher?



ápr. 24. 20:14
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Eddig 3 privát, a kérdésre válaszoljatok. Köszi.
ápr. 24. 20:27
 2/35 anonim ***** válasza:
68%

Ha real a kérdés, bár nem hiszem;


A meztelenség sokáig tabu volt és még ma is. Ennyi az egész.


De a mai szabados viágban az ilyen szitut nehezen hiszem el.

ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a család eléggé elfogadó ebben a témában.
ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem számít perverznek. Mi nyáron mindig meztelenül napozunk. 👍
ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

"Ha real a kérdés, bár nem hiszem;"


Ezzel őszintén elmondtad mit gondolsz a témáról. A válaszod második fele csak egy maszlag.

ápr. 24. 20:33
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem lett volna gáz így mivel ismeritek egymást.
ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez a neveltetés kérdése. Valahol a meztelenség tabu, valahol ezt a szülők megtanítják, hogy nincs mit szégyellni a meztelenségen. Főleg barátnők és egyneműek között.

Sokan nem tudják magukat meztelenül elfogadni.


És az egészért ne érezd magad rosszul és kellemetlenül.

Nem vagy gáz. Inkább vagy nyitott, bátor vagy.

ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
28%
Én ffi vagyok, de én sem tolerálnám, ha egy haver beülne mellém meztelenül. Nem vagyok rá kíváncsi. Persze ha nő,az már más téma.
ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy gáz, mert én hosszú ideje nudizni járok. Ellenére annak, hogy nem egy prüd, de konszolidáltabb családban nőtem fel.

Nem vagyunk egyformák. De ezért ne érezd magad kellemetlenül!

ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

A barátnőid elvárják, hogy az ő komplexusuktól te is szenvedj.


Az emberi test nem hibás, hogy mindig takargatni kelljen. Szerintem az a perverz dolog, ha valaki ennek az ellenkezőjét gondolja. A fürdőruha mint fogalom eleve baromság. Minek felöltözni, ha fürdeni akarunk? Ötszáz éve, a reformáció idején vezették be, hogy ruhában kell fürdeni (wtf!), előtte senkinek eszébe se jutott volna.

ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!