Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy elég vagyok méret ügyileg egy nőnek?

Figyelt kérdés

Ez gondolom függ az adott nőtől is. Aki tapasztalatlan, vagy nem volt akkora mérettel mint amekkora nekem van, akkor 1 alkalom után nem biztos, hogy fogja tudni. Egy tapasztaltabb már valószínüleg igen. De hallani, ovlasni olyanokat is, ahol évek után történtek megcsalások/harmadik nagyobb farkú srác bevétele. Én semmi ilyesmit nem akarok. Vagy elég vagyok én, vagy ne legyen köztünk semmi.


Szerintetek honnan tudhatom biztosra, hogy elég vagyok-e? Ha 2-3 alkalom után sem dob, akkor nagy eséllyel jó vagyok? De akkor hogy lehetne elkerülni a fent említett dolgot? Nem hinném, hogy a kapcsolat elején szemembe fogja mondani a csaj, hogy nem igazán vagyok elég.


ápr. 25. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez méret függő. Ha mikro méreted van, akkor valószínüleg egyből dobnak, ha fontos neki a behatolásos szex. Ha átlag körül mozogsz, akkor meg szerintem elég sok nőnek jó lehet (15-16 centi, 4,5 vastagság).


Ilyen téren a gond a 12-14 centi körül van 4 centi vagy kisebb vastagsággal. Ez pont az a méret, ami még pont kicsi, de nem egyértelműen. Itt gondolhatja a csaj, hogy majd hozzászokik stb.

100 százalékig még 18 centivel sem tudhatod. Mert lesz olyan nő, akinek sokkal jobb egy 20 centis, vastagabb. Abban reménykedhetsz, hogy ha veled van, akkor elég vagy.

ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm a lepontozásokat. Innen lehet tudni, hogy igaza van :).
ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Egy nő elmondja már az első után. Nem tarja magában senki ezt.
ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell tudni semmit. Önbizalom és magabiztosság kell. Tökmindegy, hogy épp sikered lesz vagy sem, a hozzáállásnak változatlanul magabiztosnak kell maradnia. Ez kell a nőknek, és ez a legjobb magadnak is. Ha ilyeneket kérdezel, az annak a jele, hogy ezek hiányoznak belőled. Ennek fejlesztésén kellene agyalnod, nem az ilyen felszínes gondolkodású baromságokon.
ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Egy nő se fogja a szemedbe mondani, ha nem jó. Ez túl tabu téma, mindenki tudja, hogy kvára háklisak vagytok a méretre. Vannak nők, mint pl. én, aki nem lenne kisfarkúval, de van olyan, akinek tökmindegy, ha pl. cserébe gazdag a pasi.
ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy felmerült már benned, hogy egyéb ok miatt is történhet megcsalás egy kapcsolaton belül? Nem hiszem,hogy volt már bármilyen kapcsolatod, ha azt gondolod 2-3 alkalom alatt kialakulhat az összhang 2 ember között és hogy bárki a jövőbe lát, hogy mi lesz 3 év múlva
ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#6 Ki beszélt összhangról? Itt a méret a kérdés. Az összhangon lehet csiszolni, sok dolgon lehet változtatni, de a méreten nem.
ápr. 25. 13:36
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

#5

Úgy akartad ondani, hogy vannak tág nők, akiknek nem elég a kicsi? És vannak rib*ncok, akik a pénzre mennek?

ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Első alkalommal vigyél colstokot feldugni neki hogy lemérjed belül mekkora. Utána már nem lesz probléma, nem kell félned hogy hónapok vagy évek után fog dobni téged a csaj.
ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tág nő az, akinek a 20 centis sem elég. Akinek a 12-14 kicsi, az nem tág, hanem a te farkad átlag alatti :D
ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!