Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Láttátok, már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Láttátok, már úgy lány barátotok intim testrészét a felsoroltak közül, hogy nem szexeltetek az adott lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy volt a sztori?
ápr. 29. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Max bikini
Fehérnemű
Csak cici
Csak punci
Cici és punci is
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de igény az lenne rá 😍
ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Járunk együtt nudizni, szóval láttuk egymás minden testrészét már. De csak barátok vagyunk.
ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VadApuci ***** válasza:
100%
meg volt beszélve, hogy időre átmegyek..átmentem..benyitottam a szobájába, és még csak bugyi volt rajta. ennyi a sztori
ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
körbe ültünk a füvön, szembe ült, kis laza rövidnadrág alá pont be lehetett látni.
ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt melltartó a lányon, és amikor lehajolt, kilátszott a cici.
ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból szerencsés vagyok, volt több eset is:

-nyári túrázás egy folyóparton, 3an fiúk és egy csaj barátunk. Találtunk egy tiszta helyet, ahol senki se volt ankörnyéken, és fürdésre alkalmas. Ott húztuk egymást, hogy úgysem merünk levetközni (semmi fürdőgatya vagy törölköző nem volt nálunk). Aztán addig addig, hogy mindannyian full meztelenre vetkőztünk, fiúk egy szál fasszban, a csaj is full meztelenül. Sőt utána még meztelenül napoztunk amíg megszáradtunk, hogy vissza tudjunk öltözni. Nagyon izgi volt, de semmi szex (azt a csajt megdugtuk jóval később 2en a társaságból de a túrázásnál ennek még semmi előjele nem volt)

-szaunázás, 3 srác 2 másik csajjal. Mind húztuk egymást, hogy szaunázni meztelenül kell, na ott is mindenki full meztelenre vetkőzött. Egyik csajnak semmi melle nem volt, de a másik egy 40hez közelítő nagyon szexi nő volt, neki nagyon szép C vagy D mellei voltak, na az isteni volt. Egyik havernak kőkemény merevedése lett, ott mondjuk azon is meglepődtem, mekkora neki is. Izgi volt

-aztán még számtalan ilyen eset, hogy pl hétvégi buliknál csajok egy szál pólóban cicitartó nélkül, és máig sem értem miért, de részegen villantott többször is másodpercekre, felemelte a pólóját és láttam a melleit. És hasonlók.

ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!