Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez, van rá valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez, van rá valami magyarázat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy harisnyafétises vagyok, legalábbis harisnyás láb vagy nem tudom minek lehet nevezni, valamiért izgatnak a lábak harisnyában, egészen pontosan nejlonharisnyában. Nem tudom miért, mert amúgy lábfétises nem vagyok az nem izgat fel, meg a nejlon se önmagában csak amikor csajok nejlonharisnyában vannak és látszik a lábfejük vagy talpuk. Általános sulis koromban is már volt, hogy megnéztem jól ha láttam harisnyás lábat.


Azt szokták mondani a fétiseket vissza lehet valamire vezetni, de én nem tudom, mert nem volt semmi. Egyszer csak amikor már tudtam mi az hogy fétis vagy hogy felizgulni valamire jöttem rá hogy izgat. Egyszer amikor gimiben a legjobb csaj az osztályban volt harisnyában az jutott eszembe milyen jó lenne látni a lábát, illetve lábfejét, lába többi részét látni benne (csak a combja egy része látszódott). Pár évvel később ballagáskor amikor újra harisnyában volt levette a cipőjét és akkor láthattam a lábát is harisnyában, pillanatok alatt merevedésem lett, még előtte nem is állt fel ilyen hamar szerintem.


Hallottam már, hogy a fétisekre nincs igazából magyarázat de mégis érdekelne miért izgat ennyire, ha a láb meg a nejlon önmagában nem? Egyébként a barna vagy testszínű nejlonharisnya szokott leginkább izgatni, főleg ha fényes hatású és nem túl vastag. Feketéből leginkább a fényes hatású leginkább. 20 és 40 év közötti lányok/nők esetében, de ott se mindenki lábán izgat fel.



ápr. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak ezzel így, tetszik a fényes harisnya és izgató számodra is.

Én is ilyen vagyok, nylonharisnya mániás, nekem a testszínű fényes tetszik nagyon de nekem annyira, hogy gyakran fel is veszem 😊.

És szeretem ahogy a lábaimra tapad.

De viszont a csajok nagy része nem hord, nem kedvelik, néha ünnepi alkalomra veszik fel.

Te vettél már fel?

ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Van rá racionális magyarázat, de a kiváltó okok mélyen bent lapulnak a tudatalattidban amiket magadtól nem fogsz tudni kibányászni. Nem is kell igazából, ez egy eléggé "ártalmatlan" fétis, amit meg is tudsz élni. Ha egy jó, érzelmi kapcsolatod van egy nővel akkor simán megteszi majd a kedvedért, nem egy ördögtől való fétis.
ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb hiján kézenfekvő magyarázat, hogy valamikor volt ezzel kapcsolatban valamilyen kellemes élményed, amit már régen elfelejtettél, csak az érzés maradt meg. Mondjuk 4 éves korodban hozzásimultál az ovonéni harisnyás lábához, aki közben megsimogatta fejed és rád mosolygot. Ezt persze vaktában mondtam, de a különböző szexuális vonzalmak fétisek ilyen félig tudatos élményekből is kialakulhatnak.
máj. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-3 miért kell ezt ennyire túlbonyolítani?

2,a kérdező leírta, hogy egy osztálytársa tetszett neki harisnyában,ez pedig teljesen normális dolog, nem kell ebből pszichológiai és gyerekmagatartási szakvéleményt kreálni 😉.

A fényes ruhák , kiegészítők vonzzák a tekintetet, ezért is vannak úgy gyártva, sokakat a fényes leggings indít be, odavan érte.

máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek a harisnyás lányok. Én sem tudom az okát, de már az óvó néni harisnyás lábát figyelgettem. Erre világosan emlékszem. De az okát nem tudom.
máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán lehet ok az, hogy anyukád még amikor gyerek voltál még hordott harisnyát és mivel szoros kapcsolatot volt anyukáddal és így a harisnyával, ez a rajongás felnőttként is előjön nőknél.
máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!