Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok ti hogy elitek meg a ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti hogy elitek meg a ?

Figyelt kérdés
Szopást? Hogy pasi megfog szopatni vagyhogy jol esne neki ha leszopnatok?
máj. 2. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

én úgy, hogy nekem esne jól, ha leszophatnám

26l

máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Tetszik nekem ez a 26 L!
máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Főleg úgy hogy nem is lány írta a választ :D
máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szeretem a pàromnak csinálni, imádom látni, hogy élvezi, ahogy megremeg, megfeszül és beleélvez a számba, imádom a kemény lüktető farkát érezni a számban, így én így gondolkodok: “jól esne mindkettőnknek”.

Szeretem szopni, szopás közben nagyon durván betudok nedvesedni, élvezem, élvezettel csinálom.

Igen, és még mielőtt itt megkérdőjeleznétek, nő vagyok. Nem minden nő prűd, szende szűz aki itt van.

27N

máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is izgato ha szophatom a pasim, foleg reggel.
máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Imádom
máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggel szoktam szopni pasim
máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a pasim szopizni. Mar akkor kellemes érzés, ha rágondolok, hogy mindjárt a szamba veszem. Aztán jönnek a fizikai jelei nálam is..(nedvesedni kezdek) Innentől, ha van türelmem végigviszem, ha nincs beleülok. Ha O az aktívabb, hagyom, hogy történjenek a dolgok.
máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!