Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha szívesen beszállnék pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szívesen beszállnék pár vagy két srác mellé, hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy itt csak segítséget szeretnék kérni, nem ismerkedni, kérlek, ilyen céllal ne keressetek.

Szeretném kipróbálni hármasban, jelenleg szingli vagyok, így most tűnik ideálisnak. Nem vagyok egy nagyon extrovertált valaki, és nem is csináltam még ilyet soha, de nagyon érdekel mindkét felállás. Van ismerős pár, akiknél mindkét fél vonzana, de félnék bepróbálkozni, valószínűleg inkább valami online felület lenne ideális, ahol láthatom, hogy szimpi-e a pár vagy a két srác, de nem egy tinder, ahol bárki, aki megtalál, megtudja, hogy nyitott lennék hármasra. Van kifejezetten erre a célra kitalált online platform?


máj. 4. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj szexpartner oldalakon keresgélni kamu névvel, de valós szexuális beállítottsággal!
máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megannyi szexpartner kereső oldal van ahol keresnek !
máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemész bármelyik swinger klubba és voila! Szóló nőknek a legtöbben free a beugró, ott konyhakészen válogathatsz kedvedre a pasik, párok között (nagyon sok pár keres lányt 3.-nak). Mindenféle levelezgetés, egyeztetés nélkül azonnal 100% kamumentesen tudsz ismerkedni. Diszkréten, adott a hely, az idő, minden egy jó estéhez :)
máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt is van egy pár, akik lányt keresnek. Nagyon szimpatikusak, es nem kamuznak. Sajnos rossz volt az időzítés részemről.
máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj
máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!