Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez már az volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már az volt?

Figyelt kérdés

Az már orgazmusnak számít, ha önkielégítés közben (külső izgatásnál), vagyis a vege fele, elkezdek melegséget érezni a testemben és egy kicsit beleremeg a lábam/testem?

Tudom, érdekes kerdes, de még csak most kiserletezek, és elég kivancsi vagyok!!

L



máj. 15. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kicsit tovább csináld még
máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen anno én is sokat gondolkodtam, hogy na vajon egtörtént-e már, aztán az első alkalommal rájöttem, hogy ez sokkal egyértelműbb, mint gondoltam.

Szóval szerintem ez még nem az volt, hidd el, tudni fogod!

19/L

máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bögyös Dávid ***** válasza:
6%

Ó, kísérletezünk együtt? - bocsi, most valahogy rászoktam erre a köcsögségre, ne ítéljetek el a "vicces" beszólásomért, köszönöm!

De hogy próbáljak mondani is valamit, azt mondhatom csak, hogy tudni fogod, hogy mikor élveztél el, elöbb-utóbb, akár amíg magadat fejleszted az önkielégítésben, akár igazi szex közben. Ha élvezed, amit csinálsz, az jó. Nem kötelező nőként elérned az orgazmust, anélkülis elvilleg jó nektek, amúgy is eljön az idő, amikor megtudod, úgyhogy csináld azt, ami neked jó, és tanulj.

Na, és most már nem is csak viccelődni akartam saját magammal, hogy má megin milyet fogok írni válaszként :) Ja, és hát ennél többet férfiként nem tudok mondani, de remélem azért így is hasznos volt.

máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az volt.
máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, 3-as, ha befejeznéd a leányka veszályes vizekre tunkolását.
máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Kedves kérdező, ha Te VALÓBAN lány vagy - írj rám, mert ez személyes téma...
máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!