Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mostanában néha azon gondolkod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában néha azon gondolkodok hogy vajon ha lesz barátom újra mennyi idő után mondjam el neki hogy nem vagyok már szűz? Félek hogy hogyan reagálnak erre.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok

máj. 15. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Bármikor :) ez szerintem kevés pasit zavarna, hogy már nem vagy szűz.
máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha esetleg az illető vallásos akkor lehet
máj. 15. 20:14
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezért félek
máj. 15. 20:15
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb embernek egy 21 éves lány esetében az a default gondolata hogy már nem szűz. Persze ha vallási táborokban meg nem tudom én hol akarsz ismerkedni akkor más a helyzet.
máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon vallásos vagy?

Máskülönben nem fogja azt gondolni, hogy szűz vagy.

máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát a családom eléggé, én annyira nem

A szülőknek nem tetszik hogy már nem vagyok szűz (bűntudat miatt elmondtam nekik(ami aztán eltűnt, és akkori barátommal folytatjuk a szexet))

máj. 15. 20:24
 7/16 anonim válasza:
62%
Minél hamarabb mondd el neki amikor feljön a téma, így időben megismeritek a másik nézeteit.
máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is döntsd el, hogy milyen párt szeretnél magadnak. Egy valláskárosult, bigott figurát akinél a szex = leendő házasság, vagy egy, a tiéddel azonos értékrendet, világképet képviselő XXI. századi férfit?

Ha ezt eldöntötted, akkor tudod a kérdésedre a választ is!

máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas... máris ennyi szorongás, beléd nevelt szégyen.... 21 évesen szerintem már feltételezhetik rólad, hogy nem vagy az. Nem kell vallomást tenned. Ha nem vagy vallásos, akkor meg főleg keress normális párt. Szüleidnek meg mi köze a nemiszervedhez?? Foglalkozzanak magukkal.
máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bűntudat miatt mondtam el nekik
máj. 15. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!