Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi vagyok akkor ha össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyok akkor ha össze jövök egy lánnyal aki már fiú?

Figyelt kérdés

Transznemű én heteronak mondom magam.

Csináltatott magának nemi szervet, leoperáltatta a melleit és szed hormon tablettákat így van borostás arc szőrzete.

Ha össze jövök vele akkor hetero vagyok ? Lány volt de már fiú. Vagy ilyenkor ez milyen kapcsolat? Transz hetero kapcsolat?



máj. 17. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Az biológiailag lány, teljesen mindegy hogy minek akarja érezni magát.
máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Heterónak számítasz szerintem.
máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Az LGBT szabályait nézve, ha egy férfi szerelmes egy transznemű nőbe, akkor heteroszexuálisnak számít.

Hogy erről ki mit gondol, az a maga dolga.

máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez lehet:

"A pánszexuális emberek sokszor genderblindként azonosítják magukat (vagyis figyelmen kívül hagyják az ember nemét, úgymond "vakok" ezzel kapcsolatban), ezért úgy gondolják, valakinek a biológiai és társadalmi neme nem mond semmit arról, hogy fognak-e az illetőhöz vonzódni. Mivel a pánszexuális emberek gyakran nyitottak az azokkal az emberekkel való kapcsolatra, akiket nem lehet szigorúan véve férfiként vagy nőként azonosítani, és a pánszexualitás ezáltal elveti a nemek bináris felosztását, a pánszexualitás gyakran kifejezőbb fogalom, mint a biszexualitás."


Tehát lényegében maga az ember érdekel, nem a neme az én olvasatomban.

máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Ő egy transz férfi. Ha te cisz férfi vagy, akkor homoszexuális kapcsolat, ha cisz nő vagy, akkor heteroszexuális.
máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
homo..
máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A te nemedtől függ...
máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
#5össel maradéktalanul egyetértek.
máj. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Nyilvánvalóan fantázia.

Mit szeretnél meg benne/rajta?

máj. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert te milyen nemű vagy?
máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!