Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A volt már, vagy jár prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt már, vagy jár prostihoz az lelkileg hogy rendezi ezt le magában?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl előnyös kinézetű férfi és már fiatal sem. Nagyon vágyom egy komoly, szeretetre és hűségre épülő párkapcsolatra de már úgy néz ki hogy lefőtt a kávé nekem. Elképesztően vágyom a szexre is, de elriaszt a gondolat hogy valaki csak azért legyen velem valószínűleg undorral, mert fizetek érte. Számomra a szex mindig egy kölcsönös dolog volt. Kérdésem, hogy aki igénybe veszi vagy vette már prostik szolgáltatásait, bennetek nem fogalmazódtak meg hasonló gondolatok? Vagy csak egyszerűen a testi vágyaitokra koncentráltok ilyenkor?

máj. 18. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyen lelki gondjaim nincsenek és nem is voltak.


Azt tisztázd magadban itt nem barátnőhöz mész, nincsenek lelkizések csak a testi dolgok. Értsd: dugsz egy jót egy jó csajjal és ennyi.

máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha barátnőt tartanál, az is csak azért lenne veled, mert fizetsz érte, csak az többe kerülne.
máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az étteremben a szakács csak azért föz neked mert fizetsz. A pincér ugyancsak ezért teszi eléd az ételt. Ezzel semmi bánatod?:-)
máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A prostitualt is ember, igy nala is meg kell utni egy minimum szintet. Ezert sem vallalnak pl romakat.
máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Úgy tűnik, csak nekem nem sikerült eddig különválasztani a testiséget a lelkiségtől...
máj. 18. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4


Egyértelmű.

Emberként kell kezelni őket is, meg alapvető higiénia is fontos.


De itt sokan ott mennek félre hogy azt hiszik ez csajozás. Meg mennyi szerencsétlen akarja azt hogy majd elélvezzenek a hirdetők meg micsoda jó legyen nekik. Napi sokadik idegennel ők se akarnak itt csodát. Nekik egy kötelező feladat. Mint egy fodrásznak a hajvágás.

máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam fizetőssel, végeztünk, utána felöltöztünk, kicsit beszélgettünk, kb 10 percet, kivittem a buszmegállóba és elment. Így volt megbeszélve. Semmi lelkizés, csak végezte a dolgát. Telefonban elmondtam mire vágyom, ő megmondta mennyibe kerül. Ami plusz volt, hogy adtam neki üditőt és sütit, de csak innivalót fogadta el. Egy órásra terveztem, de kivégzett 25 perc alatt, így hamarabb hazaengedtem, mert másra nem vágytam utána már.
máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező tegyél egy próbát, de ne dugd meg csak szopasd meg a kurvát akit kinézel, miután kiköpte vagy lenyelte tudni fogod, hogy külön tudod-e választani vagy sem. S akkor másnap meg is dughatod vagy soha többet próbálkozol ilyennel.
máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy undorodni fog tőled… Ha ennek jelét látod, nyugodtan ott is hagyhatod.


De ha ápolt vagy, nem kell kifejezetten vonzónak lenned, ahhoz hogy szimpátia alakuljon ki akár köztetek (persze ettőlmég kell fizetni)… Csak legyél kedves és se ne barátnőként, se ne tárgyként kezeld, hanem nőként, de ne hidd hogy élvezi (az hogy nem élvezi nem egyenlő azzal hogy szenved).

Nyugodtan kérdezd is meg, hogy mit szeret, mit nem azon túl amit bevállal.


Én elég jó emberismerő vagyok, annak ellenére hogy a kommunikáció rosszul megy… Előre felismerem azokat a hirdetőket akik kamuból kedvesek és csak ki akarnak használni (néha belemegyek a játékba így is) és felismerem az olyanokat is, akik őszintén örülnek ha én jövök… Mert van ilyen is, akinek szimpatikus vagyok.


Legyél tiszta és ha lehet ne munkásruhában menj mert bár 99% úgy is bevállal, a vendégek legnagyobb része szakmunkás és/vagy gyári melós, akik éppen hogy csak eleget tesznek a higiéniai követelményeknek. Azt mindenképpen díjazni fogják a jobb hirdetők, ha tiszta vagy, tiszta ruhába mész, meg vagy borotválkozva (még ha nem is áll jól) és mosolyogsz.

máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezek csak a te gondolataid, túl misztifikálod a szex jelentőségét, pedig csak sima testmozgás. És normális viselkedés esetén senki nem undoródik, utálkozik. Az meg egy femináci propaganda, hogy a férfiak undorítoak a szexuális vágyaikkal, hogy a nők undorodnak, és csak sziveséget tesznek hogy egyáltalán elviselik az állatszerű férfiakat. Persze ebbe a szexelleneségben benne van az agyalágyult vallásunk is.
máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!