Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a hozzám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a hozzám hasonlók?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok, barna haj barnás zöld szemek. Kicsit telt. D cicik
máj. 20. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Lány vagyok, engedd meg, hogy én is válaszoljak. Ha nem vagy túl duci, akkor biztos, hogy a nagy részének bejössz. Főleg ha nem nagy lógós melled van.
máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
77%

"Főleg ha nem nagy lógós melled van."


Szerintem a lógós mell egyáltalán nem kizáró ok, hogy bejöjjön egy férfinak egy nő. Akár nagy, akár kisebb.


Hiába hiszik ezt a nők, hogyha lóg akkor az egyből csúnya.


A kérdésre is válaszolva a zöld szem és a barna haj tetszetős szokott lenni, de ennyi alapján nem tudom megmondani. Ahhoz több kell azért.

máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Az első barátnőm is ilyen testalkat volt, csak barna szemekkel. Ő 162 centi. És hosszú barna haja van. Telt testalkat, de sportos mert lovagol. Csak a távolság szétválasztott minket. 24F
máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
#1 ha azt írja valaki önmagáról, hogy "kicsit telt", akkor biztos lehetsz benne legalább 75kg a 160 centihez. Melleit pedig ne firtassuk
máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez még azért kevés info.

Mit értessz kicsit telt alatt attól függ, és persze az sem mindegy hogy oszlik el rajtad, ha mindenhol egyenletesen vagy telt és megvan a derékformád, alakod nem gáz, de ha pl minden csak a hasadra megy és lapos a feneked, nem a legszerencsésebb. Az összes többi jónak hangzik, ha szép arcod van és igényes vagy.

máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Keppel konnyebb lenne a valasz de ha mar igy tippelnem kell szerintem be :-) F.
máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Nekem bejön ez az alkat, főleg a D-s mell. De amúgy ki tudja, hogy milyen szép az arcod.
máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Első olvasatra tetszik, bejön.
máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Jól hangzik
máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Látni kéne.
máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!