Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi számít sok pasinak ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít sok pasinak ?

Figyelt kérdés
Csajok ti mit gondoltok mi számít sok partnernek ? 5-30-200 ?
máj. 21. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
30 már nagyon sok.
máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

200? Az már prosti kategória.


(Ja nem. Majd biztos a 201-ik lesz az Igazi, akit mindig is keresett valójában. Csak hat hosszú volt az út, na..🥴)

máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ. Ha csak szexkapcsolat akkor 20-30 koràbbi partner màr sok. Ott első sorban az STD-től félnék.

Ha rendes pàrkapcsolat amit hosszú tàvratervezünk, ott màr 5 koràbbi partner is sok.

máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Korfüggő. 20 évesen 10 sok, 40 évesen 30 sem az.
máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
15 már sok
máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz erre rávágni egy egzakt számot, de nem is kéne, hogy számítson.
máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Hogyne szàmítana...
máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 Miért, mi lesz, ha a te szájízednek pont nem felel meg, amit hallani fogsz egy ilyen kérdésre?
máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
8# Szájíz-nem szájíz, én mondjuk keresnék mást, akin nem ment át a fél város. Nekem is lehetnek preferenciáim, nem?
máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ott hagyom. Ennyi. Ha eddig 40 ember volt neki különleges akkor valójàban senki se különleges neki. Hameg valakivel úgy bànok hogy ő nekem az, jól esne ha én is különleges lennék neki. Mert ha nem vagyunk azok egymàsnak akkor nincs mit beszélni szerelemről vagy pàrkapcsolatról. Dugni lehet érzelmek nélkül futószalagon, persze. De én nem arra vàgyok.
máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!