Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szólnátok hozzá, ha a férjetek azt mondaná nektek, hogy van biszex hajlama?

Figyelt kérdés
5 éves házasságról van szó, eddig nem került még csak szóba sem, viszont a férj igényli alkalmanként a prosztata ujjazást illetve a felcsatolhatósat is. Ennek ellenére jött a kérdés, hogy egy hármas esetén zavarná e az asszonyt, hogy ha nem csak a lánnyal foglalkozna a 3. fél. Elfogadnátok ezt? Vagy váló ok? Kiváló férj amúgy és apuka mindemellett....

máj. 21. 14:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%

"Kiváló férj"?!

Hányinger.

Azonnal elválnék.

A gyereket meg csak a felügyeletemmel láthatná.

máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kiakadnék. Nem azért mert bi hanem azért mert nem mondta el korábban, hogy legyen választásom eldönteni, hogy ez így nekem megfelel e.
máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ,ha azért nem mondta el korábban, mert ő sem tudta magáról?
máj. 21. 14:40
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Az más. Akkor le kell ülni és többször átbeszélni hogyan tovább. Milyen vágyai vannak, mit szeretne megélni és te ezt eltudod e fogadni.
máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

#3: Olyan nincs.

Nagyon sajnállak kérdező, mert ez esetben nincs jó megoldás. Gondolom most rettentően csalódott vagy és gusztusod sincs már a férjedhez, hiszen férfinek nem férfi. Én sem tudom, hogy mit tennék, mert logikusan nem élnék együtt szívesen egy meleg/bi pasival, de az elvesztegetett éveket sem lehet már visszahozni.

máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
Bírom ezeket a "nem mondta el korábban" okoskákat...
máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
50%
Válóok lenne.
máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Leclerc ***** válasza:
62%

Jó tudni hogy itt úgy feminista mindenki, hogy közben homofób!


“Gondolom most rettentően csalódott vagy és gusztusod sincs már a férjedhez, hiszen férfinek nem férfi.”

Ez a náci duma külön tetszik.

Nem vagyok bi, de adna nektek virágot a halál, én nem fogok.

máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne hozzá gusztusom? Nem lett rosszabb a kapcsolatunk ez által , beavatott, én kiakadtam... Azóta sem merült témába. Legyen elég amikor én csinálom meg őt. A férfi kép nem csorbult meg, inkább csak egy, olyan csalódottság érzet, hogy én nem vagyok elég neki? Miért kell neki egy másik farok?
máj. 21. 14:56
 10/31 Leclerc ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, neked kell tudni, hogy ez számodra elfogadható e, vagy sem. Azt fontos tudni, hogy az hogy van valami hajlama, az nem jelenti azt, hogy mindenképpen két kapura akar játszani, lehet nem is fog neki tetszeni. És azt se hogy a 3.nal lenne esélye elcsábítani tőled a férjed.
máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!