Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik miért sértődnek meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért sértődnek meg, ha elmondjuk nekik, hogy kicsi a péniszük?

Figyelt kérdés

Akár itt az oldalon, akár máshol. Ha egy kérdéshez leírom, hogy én a nagyot szeretem vagy hogy x centi nekem nem elég, akkor vagy lepontoznak vagy azt írják, hogy pasi vagyok.


Miért zavarja ennyira a pasikat, hogy ha egy adott nőnek nem felelnek meg méret szempontból? Gondolom egy 14 centis péniszű pasi tudja, hogy lesznek olyan nők, akiknek nem lesz elég, minél kisebb, annál több ilyen nő. Akkor mire jó ez?


máj. 21. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igen sértődnék meg, bár soha nem mértem, de szerintem nem nagy. A tény az tény, erről nem tehet az adott illető.

Van akinek jó a nem túl nagy is.

máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Pontosan. Ezért nem értem. Ha nem nagyon kicsi (12 alatti), akkor szinte biztosan lehet találni olyan nőt, akinek elég. De ahogy vannak nagyfarkú pasik úgy vannak nagyéretű nők is, illetve olyanok, akik szeretik ha nagyon feszíti őket.
máj. 21. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Mert ez egy olyan dolog amin nem tud a pasi változtatni. A nőknél kb nincs ilyen. És még ehhez jön, hogy a pasi bírja sokáig, tudjon több menetet, bírja a vadulást stb. A nők kb nem tudnak rossz lenni az ágyban, csak extrém esetben, illetve a rossz szexért mindig a pasi a hibás.


Egyébként az átlag méret maximum 15 centi, de valamivel valószínűleg kisebb. Egy átlag nő kis túlzással megse érzi, ha nem extrém vastag arányaiban. Engem ez zavar, hogy hiába van valakinek átlag mérete, már olyan nagy ilyen téren is az elvárás, hogy a nők háromnegyedének kevés lesz.

máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert sokuknak eléggé komoly anyagi befektetés egy zongora lábának beszerzése.
máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden férfi sértődik ezen meg, mert ez egy adottság. Viszont akkor a nőcik se sértődjenek meg,ha tejeszacskó-mellű, pónilófenekű és tokás példányaikat nem preferálja a legtöbb férfi.
máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt mert a pénisz nekünk pasiknak a férfiasság szimbóluma, másrészt meg - ahogy korábban is mondták - nem nagyon lehet változtatni rajta (szemben pl. a nők mellméretével).


Személyes példaként teszem hozzá, hogy nekem 12 centis a farkam, okozott is tinikoromban némi önértékelési problémát, hogy miért nem jutott egy legalább átlagos méret. Aztán meg a gyakorlatban eddig egyik partnerem sem panaszkodott miatta, sőt, volt köztük olyan, akinek behatolásos szextől velem volt életében először orgazmusa. Szóval nem azzal kell törődni, hogy online ki mit gondol róla, hanem megtanulni a lehető legjobban használni, ami van.

máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Tejeszacskó-mellű nőci jelen. Hasonlították már parizerhez meg használt kotonhoz is. Pont ezért eszembe sem jutna jelzőkkel illetni egy férfi péniszét, nem tehet róla, hogy olyan, amilyen. Empátia kérdése főleg.
máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem őket. Ez az egy van nekik. Ha ez is kicsi akkor minek lenne velük nő? Dugni meg akarnak ők is mert ösztön. Szóval elég rossz lehet.
máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válaszom, férfiként.

Engem csak az a nő tud kielégíteni akinek hatalmas melle van, normál és a kis cici nem izgat.

Most akkor miért sértődik meg az a nő akit észre se veszek ez miatt, és ha kérdezi őszintén válaszolok.


A valóság vonalán maradva nem számít a méret semibben mert ha jön a rózsaszín köd, csak hozzá ér a zakomhoz már kB. elélvezek.


Szóval az ilyenek mint te számomra érzelmek nélküli kitágult lyukú olcsó nők.

máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9 A mellmérettől nem függ az orgazmus, ellenben nekem kis mérettel nincs orgazusom, kell a nagy. De ha neked kicsi a mellem, akkor sem sértődnék meg, mert tudom, hogy a másik 10 pasinak ez jön be.


#7 Én az ilyen anonim fórumokra gondoltam. Valóságban én sem bántanék meg ilyenért senkit. De ha ilyen helyen feltesz egy kérdést, akkor gondolom őszinte választ vár.


#5 Én nem sértődnék meg. Viszont az ilyen nők is kb gond nélkül találnak párt mert ezek az orgazust nem befolyásolják, illetve már rögtön látszik.

máj. 21. 18:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!