Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért bántanak és szidnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántanak és szidnak azért mert szűz vagyok még? 20L

Figyelt kérdés
Nem mintha világgá kürtölném amúgy, de néhányszor volt hogy emiatt szakítottak velem merthogy akkor fapina vagyok, meg pókhálós odalent, meghogy nincs aki megdugjon. Volt aki konkret ezt mondta, hogy biztos rossz lehet nekem hogy eddig senki nem akasztotta be a horgot és nem tömtek meg. Viszont én úgy vagyok vele hogy nekem a szex nem olyan érdekes és nem szeretném kipróbálni később sem. Csak azt szeretném ha békénhagynának ezzel végre és nem szólogatnának be ha előjön ez a téma.

máj. 21. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj
máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Passz, pedig a legjobb egy szűz csaj, sose bántanék senkit ezzel.
máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
"Viszont én úgy vagyok vele hogy nekem a szex nem olyan érdekes és nem szeretném kipróbálni később sem." Ez itt a valódi probléma, az emberek nagy része szereti és igényli a szexet. Én sem jönnék össze olyan pasival, aki nem szeretne szexelni.
máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem gondolom,hogy gond van azzal, hogy még szűz vagy ennyi idősen, a baj az,hogy ezen később sem akarsz változtatni. F
máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, mindenki saját maga tudja/érzi, mit/mikor/hogyan is akar.

Mondd azt, hogy: "Köszönöm a véleményedet".

máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Örülj hogy nem fiúként vagy szűz ennyi idősen.. Mit kapnál akkor huh
máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Ezzel csak az a probléma, hogy így nagyon sok férfi kiesik, akivel akár nagyon jó párkapcsolatod is lehetne. Sőt szerintem így férfit találni, aki kibírja melletted szex nélkül az nagyjából a lehetetlennel lesz egyenlő. Amennyiben nem apácaként akarsz meghalni, akkor jobb lesz ha elfogadod, itt az ideje annak, hogy elveszítsd a szüzességedet.

36/F

máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ezzel semmi gond! Egyelőre te aszexuális vagy! S ne legyél megijedve, mert így is lesz párod! Aki meg piszkál, annak azt kell mondani, hogy "Azért mert nem kötöd senkinek az orrára, nem beszéled ki, nem kürtölöd világgá, ettől függetlenül köszönöm, jól vagyok.
máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt ugye vágjátok, hogy a csaj nem is akar abszolút szexelni? Olvasni már nem megy? Ketten fogták fel ezt úgy tűnik.
máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne szexeljen, kereshet aszexuális párt is. Nem gáz.
máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!