Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jól érzékelem, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem, hogy egy embernek egyszerűbb párt találni, mint egy párnak harmadikat találni?

Figyelt kérdés

máj. 21. 23:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Lényegesen.
máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Egyertelmu. Amelyik lany benne van egy harmasban az elegge primitiv/aberralt
máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én meg nem találok rendes, igényes párt akihez csatlakozhatnék. Ilyen ez.
máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem egyszerű.
máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól
máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Statisztikailag nagyobb a "kereslet" a monogám párkapcsolatra, mint a hármas felállásra, így érthető okokból kevesebben akarnak harmadikként csatlakozni egy párhoz, mint ahányan simán csak párt akarnak tartani.
máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

2 - Én rendszeresen hármasozok/többesezek, és képzeld: teljesen normálisnak tartom magam!

Szabadon megélem a szexualitásomat, és nem kétezer éves baromságok alapján ítélkezem...

máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, no ez jó amit a 7-es ír, mert sajnos a statisztikák azt mutatják, hogy kevés még manapság az ennyire felvilágosult, nyitott személyiség, sokan csak vannilla, csak misszionárius, csak párkapcoslat és ki is fújt. No akinek ez megfelel, semmi gond, de én sem értem, hogy miért kellene ítélkezni a nyitottabb gondolkodásúak felett.
máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
7-es marpedig valamilyen traumad vagy komoly problema biztos van a szemelyisegeddel. Van normalis munkahelyed? Tudsz viselkedni kozossegben? Vagy nimfomanias lehetsz, ez ugyan nem betegseg de azert eleg karos tud lenni az emberi kapcsolatokra. Esetleg ha nagyon fiatal vagy akkor meg csinalhat az elber ilyen hulyesegeket mint a drogozas vagy a harmasozas.
máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, szerintem teljesen értelmetlen ennyire ítélkezni. Nem vagyunk egyformák, nem egyfrmák az igények és ez ingerküszöbök. És az alany nem tehet róla, hogy neki mi. Arra van ráhatása, hogy miként kezeli, de arra, hogy mire vágyik, arra nics.
máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!