Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A melegek/biszexuálisok mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek/biszexuálisok mikor döbbennek rá, hogy azok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érzed, hogy visszatérően tetszenek a saját nemedből egyének.
2011. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még lenne pár kérdésem.

1.) Honnan lehet tudni, hogy valaki meleg vagy bi?

2.) A melegség gén vagy betanult viselkedés (vagy mindkettőnek szerepe van benne)

3.) Első: De ez milyen kor körül van.

4.) Van olyan, hogy valakinek megvan a hajlama de sose jön ki, és normális életet él

5.) A biszexuálisok is élhetnek "normális emberként"?

6.) Ha valaki volt már szerelmes lányba lehet meleg?

7.) aki meleg/bi az tehet ellene valamit?

Bocs, hogy ennyit kérdezek, csak érdekel a téma. Tini vagyok, és annyi helyen van szó erről, hogy már félek, hogy nehogy az legyek...

2011. jan. 18. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1.) Honnan lehet tudni, hogy valaki meleg vagy bi?

Ha meleg, akkor nem érdekli a másik nem, nem beszél róluk, nem kavar velük, csak a saját nemével. Ha bi, akkor ezzel is, azzal is.

2.) A melegség gén vagy betanult viselkedés (vagy mindkettőnek szerepe van benne)

Mindkettőnek szerepe lehet benne.

3.) Első: De ez milyen kor körül van.

4.) Van olyan, hogy valakinek megvan a hajlama de sose jön ki, és normális életet él

Valamikor az életében elkezd érdeklődni, az a rosszabbik eset, ha már házasság/gyerek alatt.

5.) A biszexuálisok is élhetnek "normális emberként"?

Bárki élhet, aki akar. A normális ember jelző nem a beállítottságtól függ. Ha meleg vagy, vagy bi, ugyanúgy lehetsz művelt, tanult ember, ugyanúgy lehetnek barátaid és családod.

6.) Ha valaki volt már szerelmes lányba lehet meleg?

Lehet, de ez lehet egyszeri alkalom is, túlzott rajongás vagy mély barátság eredményeképp. Ha ez többször előfordul, akkor már biszexuálisnak mondható az illető, ha a férfiakat kizárja az életéből, akkor melegnek.

7.) aki meleg/bi az tehet ellene valamit?

Tehet, pl. visszafojtja az érzéseit, belekényszeríti magát a másik nemmel való kapcsolatokba. Úgy tenni, hogy eltűnjön a vágy, nem lehet.


Ne aggódj, nem betegség ez. Nem származik belőle különösebb hátrányod.

2011. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl akkor döbbentem rá, amikor egyszer egy pasi miatt sírtam és egy nem túl régi barátnőm vígasztalgatott, és egyszer csak elkezdett olyanokat mondani, hogy olyan gyönyörű vagyok, még így is amikor sírok...stb, aztán megcsókolt. Eleinte fura volt, zavarba jöttem, nevettem is, de aztán nagyon jónak találtam és egészen felizgtaott a dolog. Ekkor kb 17 éves voltam, és így döbbentem rá, hogy biszex lehetek, mert vonzódom a lányokhoz is. Persze ennél tovább soha nem jutottam lánnyal, de néha szoktam fantáziálni lányokról.

Meg volt már olyan, hogy bizonyos lány jelenlétében nagyn zavarba jöttem, és szinte szerelmesnek éreztem magam, de mondjuk ez sosem volt túl tartós, meg nem okozott álmatlan éjszakákat.

Szerintem amúgy abszolút genetikai dolog lehet, biztos, hogy nem tanult, mert amint a fenti történetből látszik én csak élesben jöttem rá (mondjuk előtte is érdekelt, hogy pl milyen lehet lánnyal csókolózni, de csak kíváncsiság szinten, szóval abban nem volt szexuális vonzalom). Tenni nem tudsz ellene, viszont félni sem kell tőle. Ha meleg vagy az csak annyit jelent, hogy a saját nemedhez vonzódsz.

Szerintem minden esetben teljesen normális életet lehet élni, nekem csak kb 2 legjobb barátnőm tudja, hogy volt már ilyen jellegű afférom lánnyal, de amúgy ez semmiben nem befolyáslja a mindenapi életemet. Buliban mondjuk észre veszem, ha egy másik lány úgy néz, vagy ha más lányk úgy néznek egymásra, meg előfordult már, hogy kicsit erotikusabban táncoltam más lánnyal, de ugye ezt senki nem rója fel egy lánynak :D

Amúgy nem értem, hogy miért kell ezen parázni, vagy félni tőle, sokkal jobb, ha mindkét nemhez vonzódsz, vagy ha a saját nemedhez, mintha pl aszexuális lennél, aki nem különösebben érez szexuális vonzalmat semelyik nem iránt. Na az pl borzalmas lehet....

2011. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy fiú vagyok, és heteró csak ez a sok hülyeség bekavar. Pl irodalom tanár mondta, hogy ebben a korban (14 vagyok) kialakulhat a saját nemhez való vonzódás.

Meg néztem itt a kérdéseket, találtam egy belinkelt videót. A videóban a melegekről volt szó, és jellemezte őket, és hogy pl. nem szeretik annyira a focit, meg milyen a kapcsolat az apjával meg ilyesmi, de tök olyan dolgok, amik amúgy is simán lehetnek. És ez engem bekavart. De amúgy mondom, voltam már lányba szerelmes többször is, és undorodok attól, hogy egy fiú akár meg is csókoljon. Meg a csajokra is izgulok. Csak mégis ott van az a gondolatom, hogy mi van ha...? Hát, most nem tudom meg tudsz-e érteni, elég zavaros a gondolkodásom.


Amúgy neked hány éves korodban történt ez? És akkor most leszbi vagy, vagy bi, és neked ez nem baj?


Hmm... Én inkább lennék aszexuális, mint hogy a saját nememhez vonzódjak.

2011. jan. 18. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jóvan akkor megnyugodhatsz nemvagy buzí :)
2011. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
100%

Ne filózz annyit srác, hanem élj :)


A "nem szeretik a focit" kijelentésen hangosan felröhögtem (nem rajtad, nyugi) :)

2011. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a focis dolog ez jó nagy baromság :D

Én lány vagyok és szeretem a focit, és ennek semmi köze nincs a szexuélis beállítottságomhoz. És volt olyan pasim, aki nem szerette... Naés...

Undorodni pedig nem kell, és nem szabad utálni, ha valaki meleg, mert semmi okod rá...

2011. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem utálom, de undorodni undorodok tőle, szerintem ez természetes.

A focis meg valahogy így volt megfogalmazva: "Nem szeretik a testi érintkezéssel járó sportokat, inkább futni, vagy úszni járnak."

Ez azért érdekes, mert amikor edzésen foci volt, haverommal én is inkább elmentem futni. De ez tényleg nem függ össze a melegséggel.

2011. jan. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!