Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyelvemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a nyelvemmel nyelves csók közben?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nevessetek a kérdésen, de a barátom akarta már a nyelves csókot, de én eddig nem nagyon, mert félek, hogy vmit nagyon rosszul csinálok majd. Olyan sok mindent hallottam, hogy ezt ne, meg így nem, meg úgy, most már totál össze vagyok zavarodva, és mivel ő az első barátom nem akarok beégni. Köszi.
2008. jan. 26. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt tudni fogod mikor oda kerülsz. Ezt mindenki tudja ösztönösen. Elrontani nem lehet. Csak ne gondolj másra csak is rá koncentrálj. Én is ezt csináltam és jol sikerült. hidd el sikerülni fog és jólesz.
2008. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az előttem szólóval. Ezt nem lehet elrontani. Ha sor kerül a csókra, érezni fogod, hogy mit csinálj, jön ösztösen. Nem kell tőle félni, a barátod pedig oda lesz meg vissza :-)
2008. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Aaaa.

Mozgasd ugy mint egy motolla. :)

Amugy, tenyleg nem ronthatod el, jon magatol. :)Szerintem a fiu, majd alapbol fog teged vezeti. ;) Ne izgulj!

2008. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Tulajdonképen csak két dologra kell vigyázni:

- ne nyálazd össze nagyon,

- ne vadulj.

Ezeken kívül azt teszel, amit csak kívánsz :-)

2008. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
27%
HATTT hogy mit csinalj mond meg valakineek h tanitson meg.De ezen nincs is mit megtanitani mert ha mar ott vagy akkor mar mukondik a dolog
2008. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
11%
Segitsetek h en hogy tudok kerdest irni legyszives valaki segitsen:D
2008. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Bocsika de ez nem ide tartozik hanem csak még GYIK-et sem tod megnyitni.
2009. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!