Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnommel fel eve elunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel fel eve elunk szexualis kapcsolatot, de meg nem sikerult elernunk huvelyi orgazmust, csak csikloit. Nedves szokott lenni, es en birom 10-12 percig. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
milyen pozokat ajanlotok??
2008. jan. 30. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az egyáltalán nem probléma, ha nincs a lánynak hüvelyi orgazmusa, hiszen a csiklói is nagyon jó! Már az is jónak számít, hogy fél év után van orgazmusa, hiszen sok nő egész életében nem tudja meg mi az, nem kell feltétlenül erre törekedni, egyszerűen csak érezzétek jó magatokat/egymást! Ha eljön az ideje, talán sikerül. Egyébként nekem az a tapsztalatom, hogy a párom nem igen tud mit tenni, csak én tudom befolyásolni egy teknikával, amit leírtam egy lánynak hasonló kérdésére. Szóval ne hibáztasd magad. Csak szeressétek egymást! És egyébként ezt is gyakorolni és tanulni kell!
2008. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem az jött be leginkább (lány vagyok) hogy én vagyok alul (de felül is működik) és én irányítom a dolgot, úgy ahogy érzem hogy jó. Ilyenkor próbálja meg a barátnőd, hogy felnyomja a csípőjét szorosan hozzád, de persze máshogy is lehet, biztos hogy mindenkinél más, ez az én tapasztalatom, mert nekem is jó időbe telt, mire ezt "felfedeztem". Szóval mondd a lánynak hogy irányítson!:)

2008. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséje van a barátnődnek.
2008. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok én is és próbáljátok meg a "G" pontos dolgot úgy a legjobb ha te vagy felül mint a lovaglópózban így biztosan előfog jönni a hüvelyi orgazmusod.Nekem bevált és hiddel nagyon jó lesz neked is meg párodnak is.Oldalpózt is kipróbálhatjátok az is előhozza ezt.Amúgy nem kell erőltetni,mert akkor csak arra fogsz koncentrálni.Lazuljatok és csak egymásra gondoljatok hidd el előjön :D
2008. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Véletlenül akadtam erre a kérdésre. 30 vagyok, sok kapcsolaton, egy férjen túl. A mostani párom csúcs és mégis, még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. viszont a csiklói olyan, hogy megjelenik a Richter-skálán, szóval full nem is érdekel a hüvelyi. ;)
2015. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!