Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak a méret a lényeg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
NEM
2008. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

A lányoknak a szerelem és a gyengédség a lényeg.

2008. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem a méret a lényeg. Ezt csak a h*lye pasik találták ki :S
2008. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem, nem....


Ha lehettek volna olyan kicsivel, aminél szó szerint nem érezni, h már benned van-e vagy nem, akkor nem mondaná azt mindenki.


A lényeg, hogy legyen egy jó átlagos méret, szerintem ez az alap. Azért mondják, hogy nem számit, mert ez édes kevés a jó szexhez. De van egy minimum! Ezen túl használni is tudni kell... és birni

2008. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
egy átleg méret pont tökéeletes megfelelő vastagsággal és persze érzelmekkel
2008. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha a barátom impotens lenne akkor is vele lennék!Tök hülyeség!Az élethez szerelem kell és nem f..rok!(elnézést a szóért!)Azok a lányok akiknek az a lényeg,azok sosem lesznek boldogok!-bár meg is érdemlik!A szerelem örökké velünk él,míg a szexuális vágy nem sokáig...szóval mit gondolsz,azok a nők akik a fél országgal lefeküdtek csak a MÉRET miatt,azok mit csinálnak öreg korukban??Egyszer majd jön a klimax,aztán...?Nem fognak öngyilkosok lenni,és inkább megállapodnak egy "átlagos méret" mellett,csak nehogy egyedül maradjanak...családi tapasztalat hidd el így van.Üdv.:Bea
2008. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Igen, a lányoknak a méret a lényeg. A pénztárca, és a farok méret....:)
2008. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha egyszer úgy döntenék, hogy a páromé már kicsi nekem, kinőttem, akkor beszereznék egy hatalmas vibrit és bevennénk harmadiknak a szexuális játékainkba.


Amúgy nekünk sem fontosabb a fütyi-méret, mint a pasiknak a mellbőség.

2008. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Csak az örök szerelem????? Te nem dugtál még egy jót?
2008. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
16%
Hát igen nekem a méret a lényeg meg hogy jó vastag legyen.A picit meg sem érezném nem azért mert nagy a lukam hanem mert az én G pontomat csak a nagy farok tudja kielégíteni.
2008. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!