Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A maszturbacio tenyleg lataska...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbacio tenyleg lataskarosodast okoz?

Figyelt kérdés
Mi mast okozhat a maszturbacio? Es mennyi a napi max?
2011. jún. 21. 19:49
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
95%

1. Nem okoz semmi betegséget

2. Nincs napi max.

2011. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 borsodibika válasza:
42%
vakságot okoz
2011. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 bix ***** válasza:
70%
igen mindenképp a sex egyenesen vakságot. illetve terhes leszel tőle, ha pasi vagy akkor is.
2011. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, ez tényleg igaz. Erre én vagyok az élő példa. Megvakultam.. De most már legalább szétmaszturbálhatom magam.
2011. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha már annyit masztiztál hogy belepistulsz, akkor biztos látáskárosodást okoz:)
2011. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Elzsibbadhat a kezed.
2011. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%

Másik topicba találtam ezt:


,,Súlyos fehérje hiányt és hormontúltermelődés alakulhat ki a szervezetedben amennyiben nem tudod visszaszorítani a "maszturbációid" számát havi legfeljebb 3 alkalomra! Egyre több orvos hangsúlyozza ennek az égető problémának a jelentőségét. Fennáll a kockázata a 40-edik életév betöltését az impotenciának. Ideje felfogni a világnak, hogy a korlátlan, túlzásba-vitt önkielégítésnek is megvannak az orvosi veszélyei.

Megismétlem, havi 3 alkalom, mely határ megtartása elengedhetetlen, az egészségünk megőrzésének érdekében!

Dr. Berényi P.

urológus"

2011. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem látom a kérdést.
2011. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

ha a szemeden maszturbálsz, akkor valószínűleg igen, ha szembe lövöd magad és nem mosod ki, akkor valószínű, hogy valami zavarni fogja a látásodat, ha viszont inkább az általános vonalat követed és nem is vagy béna, akkor nem hiszem

napi limit: ha elég gyorsan elmész, akkor 1440

2011. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és mostmár tudom, h a DJ-k maszturbálnakxD

"Nem látom a kezekeeet!"xDD

2011. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!