Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom eljuttatni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eljuttatni a páromat a csúcsra? Ez miattam vagy miatta van? Elég gyakran előfordul az is hogy nem bírom a sokáig a szexet vagyis én hamar eljutok a csúcsra ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2008. febr. 26. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fiatal vagy scak tapasztalatlan. :) tudni kell,hogy egy nőnek hol jó,s hol nem.Úgymond edzened kell hozzá,hogy sokáig bírd,az én páromnak max 12 alkalom volt,amikor már 5 percnél tovább bírta.Sok szerencsét!!!
2008. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem mindkettőtökön múlik, nem csak az egyiken = egyikőtök sem hibás, csak még nem tudjátok, hogy mi jó a másiknak igazán. Beszélgessetek róla! Nem kell szégyenlősködni!


2. Használjatok olyan pózokat, ahol te nehezebben tudsz elmenni (neten utána lehet nézni), illetve gyakorolj sokat és meglátod, majd órákig is képes leszel szexelni!


[link]

2008. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha egy férfinak 3 perc alatt orgazmusa van. A nők 96%-a nem képes hüvelyi orgazmusra. Ne azon stresszelj, hogy az sikerüljön (hiszen mi garantálja, hogy ő abban a 4%-ban benne van), hanem csiklóizgatással juttasd a csúcsra. És ha rögtön utána hüvelyi szexel folytatjátok, hidd el: imádni fog téged.......
2008. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És attól, hogy te elélveztél, nyugodtan lehet folytatni a szexet!
2008. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasik számára is van intim torna. Csodákat tesz a férfiak "állólépességével".
2008. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne filózz, mert az csak rosszat tesz. Ezt is gyakorolni kell és két ember kell hozzá, tehát neked is és a párodnak is meg kell tapasztalni, hogy mi jó a párodnak. Nem kell görcsösen az orgazmusra hajtani mert az csak rosszat tesz, egyszerűen csak élvezzétek az együttlétet és ha hamar eljutsz még kézzel, szájjal kényeztetheted a párod tovább. Nyugodtan kérdezd meg, hogy jól csinálod-e, vagy szeretné-e máshogy.

Ja és mégvalami, a durexnek van egy óvszere, amiben olyan anyag van, ami késlelteti az orgazmusod, valami olyasmi a neve hogy hosszú élvezet, vagy hasonló. Próbáld esetleg ki ezt is és önkielégítéssel javíthatsz a helyzeten.

2008. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a méreteiddel van a baj?
2008. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!