Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi akkor "menő" ha minél több lányt lefektet, de ha egy lány fekszik le minél több pasival, akkor egy ribanc?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: EZ NAGYON JÓ KÉRDÉS!!!

Kb azért van, amiért a pasik többet keresnek, a főbb tisztségeket ők viselik, ők szexelhetnek orrba-szájba...


Én azt mondom, nem kell ezzel foglalkozni. Ilyenek ne tartsanak vissza, hogy azt tedd, amit szeretnél...

2008. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Hehe...ez jó. Ezt a kérdést én is sokszor feltettem már. :) Nem is a lefektetésről van szó...már a csókoknál is ez a helyzet. :) Alapjába véve a férfiak szemétládák. Olyan könnyen dobálóznak azzal a szóval, hogy "kúrva" vagy "ribanc". A férfiak önzőek, úgy gondolják ők bármit megtehetnek és nem nagyon érdekli hogy a másik mit érez..Ha meg otthagyják őket, nagyon tudnak könyörögni meg ígérgetni.Hajjaj de még mennyire.Akkor érdekes feltörnek az érzelmek és hirtelen szerelmesek lesznek. Csak lehet akkor már késő.. A legjobb, ami a legjobban tetszik, ha van egy csaj, akinek van pasija, és egy bulin flörtöl vagy esetleg csókolózik egy csávóval az megint csak kúrva. A másik oldalról nézve, ha egy csávónak van barátnője, és egy buliba flörtöl vagy smárol egy másik csajjal, az tök természetes..mármint a pasiknak. hehh vicces. De szerintem erre a kérdésre nincs válasz. Legalábbis én még nem jöttem rá, és egyetlen pasi sem tudott elfogadható magyarázatot adni.. :)
2008. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

sajnos a pasik úgy vannak a természet által genetikailag programozva, hogy minél több "nőstényt" termékenyítsenek meg, minél több nővel szexeljenek - a nők pedig úgy vannak programozva, hogy a legszebb, legerősebb hímmel párosodjanak, essenek teherbe, gondozzák a csemetét, amíg önálló nem lesz - tehát nem lehet orrba-szájba szexelni

de ezt már "kinőhettük" volna az emancipációval, evolúcióval, mit bánom én mivel

a lényeg sajna maradt, a nőnek kell lenni a gondoskodó, óvatos ősanyának, a férfinak meg szabad, sőt kötelező szórniuk a magjaikat a nagyvilágban

2008. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
sztm a legutóbbi hozzászólásban említett dolog szintén csak arra rizsa, hogy a pasik azt tehessék, amit.
2008. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

aki pasi és leribancoz ez lányt azt csak azért mondja mert nem kaphatja meg. lényegtelen hogy lehet hogy a lány még szüz, ha nem kaphatja meg akkor az ribanc az kurva. Nekem a legtöbb haverom ilyen megduálják estére melyik csaj lesz meg és ha nemjön össze akkor másnap már az a csak a hülye kurva ribanc aki mindenkivel lefekszik csak vele nem. nos arra meg hogy mindenkivel lefekszik a csaj semmi bizonyiték általában, viszont volt már olyan hogy sok srác mondja hogy ezzel a csajjal lefeküdtem és ha épp egy helyes csajrol van szó és több pasi azt mondja hogy ő már megdugta akkor elterjed hogy a csaj ribanc, és volt már ilyen hogy kiderült hogy a csajnak egyik emlitett sráchoz sem volt köze.

de én mondjuk ugy vagyok vele, hogyha esetleg mégis egy csaj minden nap más pasival fekszik le akor szerintem az nem ribanc és nem is kurva csak egyszerüen szeret szexelni.én sosem itéltem el ezért senkit, nem kell minden férfit szemét mocsoknak beállatani. de tényleg napmint nap hallom a haveri körömben hogy beszélnek a lányokrol, semmibe vezsik őket kitrgyalják hogy épp tegnap mit csináltak vele, hogy szopta le ők a felesége, milyne a feleségének a pinája. de én nem vagyok ilyen, szerintem az ilyne dolgok csak két emberre tartoznak és senkinek semmi köze sincs ahhoz hogy az én barátnőmmel én a saját otthonoomban hogy szexelek.

2008. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felmerült ez a kérdésem, tini koromban. Akkor a nagymamám ezt a választ adta rá:


Mert a férfi elszórja a piszkát, de a nőnek házhoz viszik.


Vagyis gondolom, ez a nemkívánt gyermekre vonatkozik. A pasi csinál sok gyereket. Ha akarja letagadja, max. gyerektartást fizet. A 3. gyerek után már nem számít, mert onnan kezdve csak a fizuja 50 %-a vonható le, és a nők osztozzanak rajta :S A nőnek viszont ki kell hordani, meg kell szülni, no meg nevelnie kell. Jobb esetben....

2008. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, én egyikkel sem értek egyet.

Abszolut nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak, az nem szeretkezés, csak dugás.

A jó szeretkezéshez ismerni, szeretni kell a másikat!!

Amúgy ez a nézet már igen átfordult, és a lányok is "eszik " a pasikat. Nem egy 12-14 éves lány kérdezi itt, hogy láttam a pasit a buszon, hogy érjem el, hogy megdugjon? És a legnagyobb gondja, hogy fehér vagy piros bugyit vegyen fel... Szörnyű...!!!

2008. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez szerintem is biológia. Tanultam emberi viselkedés etológiáján.
2008. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

mert a lányok különbek!!!!!! :)))


(jó értelemben)


a férfiak meg mind disznók:P

2008. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és nem vagyok disznó. Mindig is komoly kapcsolataim voltak és nem vertem át egyik lányt sem. Most 10 éve vagyunk együtt a párommal és itt sem volt megcsalás és soha nem szégyelltem azt, hogy kevés lányt "vágtam gerincre" életemben. Magam is utálom az ilyen 'macsó' attitűdöt, aminek ráadásul a legtöbbször fele sem igaz. :)
2008. márc. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!