Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a punci íze? Itthon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a punci íze? Itthon, hogy állítható elő?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy szűz vagyok, és érdekelne milyen a punci illata íze, és már nagyon vágyok rá, hogy érezzem, de lányt szeretni nincs esély, mert félénk vagyok, ezért az érdekelne, hogy állíthatnám elő ezt az illatot, van valami megoldás?

Suliban tegnap kémia órán tanár záptojásszagot állított elő, gondolom akkor punciszagot is lehet :) F/21


2011. okt. 19. 23:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Olyan ecetszagú a tejlebontó baktériumok miatt. Vagyis valami iylemsi.
2011. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
91%
Fúúú vazze nagyon zorall vagy XD
2011. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
ez gáz, szerezz egy csajt, más ötletem nincs. én szereztem, de a nyalást nem kultiválja, szóval egyszer megkósoltam azéé, én nyalnám szivesen de ő nemannyira szeretné :) hát akkor ez van, ugysem az a csúcstevékenység :))
2011. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy nagyon jó és érdekes kérdés.


Én is 21 éves szűz fiú vagyok egyébként. :D

2011. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Az én macskámnak punci illata van. Szagoltam már már puncit nemegyszer, így van összehasonlítási alapom! Szóval szaglássz meg pár macskát próbaképpen!
2011. okt. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

A válasz megírásának időpontja: ma 00:17


Hol alszik az a macska whaaaz? XD

enyém kukázni szokott és olyan szaga van mint a konténernek...

2011. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Ahelyett, hogy megpróbálnál összeszedni magadnak egy nőt, inkább otthon kotyvasztanál.. Édes istenem.. ennyire elkeseredett és életképtelen hogyan lehet valaki.

Get a life

2011. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg a kémia tanárnődet, majd a szertárban elmagyarázza neked kettesben hogy milyen is a fincsi punci illat.
2011. okt. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
szagolgasd anyukád bugyiját és megtudod!!!!
2011. okt. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kérdés is kibaz*ta kicsit a biztosítékot a burámban...


Hát kreativitásból és férfiasságból megbuktál, remélem a kémia megy legalább.

Bérelj ki egy kurv*t te szerencsétlen, ha más nem megy. Minden pin*nak más szaga van egyébként.

2011. okt. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!