Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hiszi tök sok pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi tök sok pasi, hogy a punci olyan mint a nintendo?

Figyelt kérdés
Tisztelet persze a kivételnek, de akikkel együtt voltam, mind azt hitték, hogy elég csak erősen nyomkodni, mint a Super Marionál az ugrás gombot. Egyszerűen nem értem, ettől még sose tudtam elmenni, de azok se akikkel erről beszéltem eddig.
2011. okt. 23. 11:28
1 2
 1/13 DiMalto ***** válasza:
100%

kevés tapasztalatnál,ez a helyzet általában,de az sokat segít ha közben istruálod a fiút h neked hogy jó egy ídő után megtanulja magától is a dolgot :)

(F)

2011. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért van az hogy minden nő elvárja hogy a férfi egy szexgép legyen de meg nem tud szólalni hogy figy ez meg ez nem jó...tisztelet a kivételnek
2011. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
szerintem inkább tanulj meg fogalmazni, aztán szexelj. Sőt, akkor talán meg tudod majd fogalmazni a palidnak, mi jó érzés, és mi nem.
2011. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Igazán haladhatnának a pasijaid a korral. Hiszen már van Kinect is!
2011. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja esetleg ha megszólalnál biztos sokat segítene. De háát az elveszi az egész varázsát túl sok hogy ellehessen viselni.
2011. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell a Nintendo gombot erősen nyomni áruld már el!

Attól nem ugrik nagyobbat Márió te vastageszű!

2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó haha! XD
2011. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
87%
tapasztalathiány.el kell nekik magyarázni, hogy neked hogy jó, ha nem érti, vagy megsértődik, akkor dobd őt, de a legtöbb örül neki, ha elmondod
2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
87%
Bár csak tudná szegény Super Mario, hogy bele keverték a puncika ügybe :S XD
2013. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy neked mi a jó! Én is frázt kaptam attól, amikor a barátnőm elkezdte a mellbimbómat nyalogatni. Aztán megbeszéltük, hogy majd én játszok az övével. Inkább foglalkozzon a heréimmel. Attól legalább gerjedek. Senki se születtett sperminátornak!
2013. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!