Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szőke csajoknak a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőke csajoknak a punci szőrzetük is szőke?

Figyelt kérdés
És a többi színre is ez igaz? :
2011. okt. 25. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem attól függ milyen szögből nézem :D Lehetne barna is de igazából picit sötétebb...


Egyszer volt már zöld is mert a kivis koktélomat véletlenül ráöntöttem amikor iszogattunk :D


Amúgy meg picit sötétebb. Ja és szőke vagyok én is :)


21/L

2011. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

szemöldök helyett nézzétek a szempillák színét! de most tényleg. (legalábbis vörösöknél tuti tipp. :DDD)

egyébként nem feltétlenül szőke a fanszőrzete egy szőke hajú embernek. ezért.

2011. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha már a vörösöknél tartunk:) Nekem sötétvörös a hajam, ill fekete a szemöldököm és a szempillám:) Szeplőm is alig van:)

Mégis ott lent a fanszőröm tetején fekete alatta meg vörös;DD

18f

2011. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

a szempillát is lehet festetni feketére, de amúgy ha egy szőke lány nem festeti akkor, tényleg szőke a pillája is.

-egy szőke lány

2011. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Az alap vörös hajnál ez igaz. Valóban lennt is vörös.
2011. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
43%
Gondolom..
2011. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
Szija, igazi aranyszőke hosszú hajú 13 éves lány vagyok, és olyan 2 éve még szőke volt, de ahogyan növök és minden héten icipicikét megnyirdosom a végét..bebarnul. most világos barna xddd
2013. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is szőke vagyok,és nekem csak a szemöldököm szőke,de azt is festetem,barnára.A szőrzetem mindenhol fekete.A szempillám is fekete:D
2013. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Régen én is azt hittem, hogy amilyen a szemöldök, olyan a nuniszőr is. De volt egy szőke barátnőm, szinte fekete volt a szemöldöke ( eredeti), viszont a haja és a nuniszőre is sötétszőke volt. Mikor ezt megláttam, jól meg is pakoltam.
2014. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
15 éves vagyok, és szőke hajú. Egyáltalán nem festetem, alul mégis sötétbarna vagyok. Itt egy példa, hogy nem muszály festetni, ahhoz hogy sötét legyél alul.
2014. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!